Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

To było już 18. Spotkanie z DOBRĄ MAMĄ!

W miniony czwartek w Hotelu Rzeszów odbyła się już 18. edycja warsztatów dla kobiet w ciąży organizowanych przez dwumiesięcznik „DOBRA MAMA”. Jak zawsze wypełniona była dużą dawką wiedzy i śmiechu.

Podczas naszych warsztatów kładziemy nacisk na przekazanie przyszłym rodzicom jak największej ilości wiedzy, tak więc było i tym razem. Specjalistycznych porad udzielali przedstawiciele takich firm, jak Polski Bank Komórek Macierzystych, Bayer, Oleofarm, Actiderma, Philips Avent, Recaro, Humana, Chicco. Na stoiskach prelegentów, a także pozostałych wystawców, jak: Ziko Uroda i Zdrowie, Mamokupmi, BenBaby, a także Szkoły Rodzenia i stoiska programu „Aktywna mama” ze Szpitala Specjalistycznego PRO-FAMILIA można było zapoznać się z ofertą rynkową oraz uzyskać atrakcyjne rabaty na zakupy. Nie zabrakło także panelu ze specjalistami ze Szpitala Specjalistycznego PRO-FAMILIA.

Część rozrywkowa warsztatów za każdym razem wywołuje wiele pozytywnych emocji – tak też było tym razem. Rywalizacja mam i tatusiów w konkursach okraszona była dużą dawką humoru i pozytywnych emocji. Nie zabrakło również nawiązania do obecnego mundialu – i okazało się, że mamusie równie dobrze znają się na piłce jak tatusiowie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim partnerom, uczestnikom, gościom specjalnym i patronom medialnym za kolejną edycję warsztatów i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Kolejne Spotkanie z DOBRĄ MAMĄ odbędzie się 18 października. Więcej informacji już we wrześniu.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO