Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

To Wy tworzycie Święta! – kampania świąteczna LIONELO

Łatwo wpaść w grudniowy wir domowych obowiązków. Lista przedświątecznych przygotowań jest długa: mycie okien, gruntowne sprzątanie i przystrojenie całego mieszkania, łącznie z rozplątywaniem światełek na choinkę. Trzeba jeszcze kupić trafione prezenty dla całej rodziny i przygotować dwanaście potraw. Ten przepis na idealne Święta to nie lada wyzwanie. Tylko, że Święta nie mają być perfekcyjne – są dobre, wystarczające, a przede wszystkim, rodzinne.

Marka Lionelo, w najnowszej kampanii świątecznej, opowiada historię wspólnych przygotowań. Przygotowań niedoskonałych. Z rozgardiaszem w domu, jazdą na rowerku po salonie i rozsypaną mąką w kuchni. Z dziadkiem, który pakuje wózek na prezent i mamą, która bawi się z dzieckiem w kojcu zamiast sprzątać bez końca.

Przecież czas przedświątecznych przygotowań może być przyjemnym, wspólnym zajęciem. Pozwól sobie na to. Niech dzieci samodzielnie ubiorą drzewko (spisz na straty trzy bombki). Niech domownicy zjedzą trochę świątecznej sałatki – wystarczy dla wszystkich. Niech dziadkowie nabałaganią w kuchni podczas lepienia pierogów z wnukami – testu białej rękawiczki nie będzie. A Ty? Odpuść sobie i usiądź w święta przy stole ciesząc się, że jesteście RAZEM. Nawet jeśli w tym roku, za kanapą towarzyszyć Wam będą koty z kurzu 😉

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock