Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Prezent od serca dla Babci i Dziadka

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Babci i Dziadka? Oprócz życzeń „Stu lat!”, warto pomyśleć nad prezentem, który sprawi, że najlepsze życzenia faktycznie znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości. A czego najczęściej chcemy dla naszych dziadków? Na pierwszym miejscu zdrowia, dlatego warto by tegoroczny prezent przyczynił się do ziszczenia tych życzeń.

Ciekawy i przydatny prezent na Dzień Babci i Dziadka wcale nie musi wiązać się z wydawaniem fortuny. Ważne, by upominek był praktyczne i trafiały w gusta dziadków. Pomyśl o tym, z czego na pewno ucieszą się Twoi dziadkowie i co z chęcią wykorzystają. W dzisiejszych czasach, kiedy troska o zdrowie jest najważniejsza, warto postawić na podarunek, który będzie wspierał kondycję i zdrowie naszych najbliższych.

Praktycznym prezentem, który z pewnością przyda się każdemu są zdrowe przekąski. Musli na serce od Mixit zostało stworzone dla tych wszystkich, którzy myśląc o swoim zdrowiu chcą również mieć ogromną przyjemność z jedzenia. Każdy składnik tej mieszanki został wybrany z sercem dla serca. Jest więc to idealny prezent dla ukochanych dziadków, którym życzymy wszystkiego co najlepsze. Skomponowana z dietetykiem mieszanka zawiera zdrowe dla serca i pyszne składniki. β-glukany w płatkach owsianych pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Maliny i jagody to z kolei antyoksydanty, które rozpieszczają podniebienie głośno przy tym chrupiąc. Orzech włoski wspomaga metabolizm lipidów. Gryka jest znana ze swojego dobroczynnego wpływu na zdrowie naczyń krwionośnych, które z kolei są jednym z warunków utrzymania zdrowego serca. Płatki sojowe naładowały mieszankę porcją białka oraz mocą obniżania cholesterolu. Co więcej w muli nie znajdziemy dodatkowego cukru, glutenu, laktozy i mlecznego białka. Wystarczy, że dziadkowie dodadzą do Musi na serce ulubione mleko lub jogurt – i pyszny zdrowy posiłek będzie gotowy.

Najpiękniejszym prezentem jest zawsze pamięć o najbliższych. Z pewnością dziadkowie docenią każdy gest ze strony ukochanych wnucząt. Aby sprawić im jeszcze większą radość – i jednocześnie zadbać o ich zdrowie – postawmy na prezent, który się o to zatroszczy.

www.mixit.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO