Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

XXII edycja konkursu Świat Przyjazny Dziecku

Już ruszyły zapisy do kolejnej XXII edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku!

Od ponad dwóch dekad pomagamy rodzicom i opiekunom w coraz lepszym wyborze książek, zabawek, inicjatyw, platform edukacyjnych, kampanii czy miejsc dla dzieci. Dlatego też zachęcamy firmy/wydawnictwa/instytucje i inne miejsca, które są przyjazne i wspierające dla dzieci do udziału w naszym konkursie!

Niedawno zakończyła się XXI edycja, która była szczególna i wyjątkowa. Kapituła zdecydowała się na przyznanie nagród w nowej kategorii – design, która miała w szczególności zwrócić uwagę na walory estetyczne zabawek i książek. Ta kategoria pozostanie z nami również w nadchodzącej XXII edycji.

Gorąco zachęcamy do zgłoszeń firmy, które są z nami od początku trwania konkursu, ale też wszystkich Państwa, którzy o konkursie słyszycie lub czytacie po raz pierwszy. Liczymy, że tegoroczna edycja konkursu znowu nas bardzo pozytywnie zaskoczy i przyniesie niezwykłe zgłoszenia.

Celem konkursu jest wyróżnienie i nagrodzenie produktów, miejsc, inicjatyw i portali dla dzieci, które są szczególnie cenne i wartościowe dla dzieci oraz ich rozwoju społecznego, poznawczego czy emocjonalnego.

KOPD chce w ten sposób promować najbezpieczniejsze i spełniające najwyższe standardy produkty: książki, zabawki, multimedia, akcesoria szkolne, miejsca, inicjatywy oraz portale dedykowane dzieciom.

Towarzyszymy dzieciom na każdym etapie rozwoju, wspierając rodziców i opiekunów, dostarczając wiedzy i porad. Konkurs Świat Przyjazny Dziecku to kolejny sposób, by budować bezpieczny, pełen dobrych wartości świat dla najmłodszych. Szczególnie, że ostatnie lata nie były łatwe, pandemia i spowodowana nią izolacja społeczna, a także wojna za naszą wschodnią granicą niesie poważne konsekwencje dla dzieci. Wymagają one wsparcia i pomocy – mówi Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz, manager ds. PR i Promocji KOPD.

DLACZEGO UDZIAŁ W KONKURSIE JEST TAK ISTOTNY?

Udział w konkursie to nie tylko walor edukacyjny i możliwość prezentacji produktów (za pomocą naszych social mediów, za pośrednictwem patronów medialnych, którzy towarzyszą nam od wielu lat). Jest to jednak przede wszystkim realna pomoc – wsparcie, poprzez dokonanie opłaty konkursowej – codziennej pracy KOPD na rzecz potrzebujących dzieci i ich rodzin.

Dzięki pozyskanym środkom możemy świadczyć:
– bezpłatną pomoc prawną i psychologiczną,
– diagnozę dzieci wykorzystywanych seksualnie,
– mediacje rodzinne,
– terapię psychologiczną dziecka i rodziny,
– porady prawne,
– porady psychologiczno-pedagogiczne,
– działania edukacyjne.

Jeszcze raz pięknie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Niech świat będzie zawsze przyjazny dzieciom!

Informacje o Komitecie Ochrony Praw Dziecka
Komitet Ochrony Praw Dziecka jest ogólnopolską organizacją pożytku publicznego, która zajmuje się ochroną praw i interesów dzieci oraz ich rodzin. Od 1981 roku misją Komitetu jest przeciwdziałanie i zapobieganie wszelkim przejawom krzywdzenia dzieci oraz pomoc rodzinom w sytuacjach kryzysowych. Swoją misję KOPD realizuje poprzez Centrum Interwencyjne w Warszawie oraz 20 oddziałów terenowych w całej Polsce. Komitet Ochrony Praw Dziecka świadczy pomoc psychologiczną, pedagogiczną, diagnostyczną, psychoterapeutyczną, mediacyjną i prawną, szukając najwłaściwszej formy pomocy dla dziecka i jego rodziny.

Więcej informacji o nas: www.kopd.pl oraz https://www.facebook.com/KomitetOPD/

Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać na adres:

Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz

Manager ds. PR i Promocji KOPD
e-mail: m.stachowiak@kopd.pl tel. 505 045 679

Katarzyna Kyc-Dziarmaga

Koordynator ds. PR i Promocji KOPD tel. 691 964 159
e-mail: k.kyc@kopd.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO