Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

MAMAVILLE vol.15

Po raz piętnasty w Warszawie jednego dnia, w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać oryginalnych polskich projektantów, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

16 września – Arena Ursynów
ul. Pileckiego 122, Warszawa
WSTĘP WOLNY, godziny 10:00 – 17:00

Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką parentingową. Mamaville skupia marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

Zapraszamy rodzinnie na bezpłatne warsztaty oraz atrakcje dla rodziców i dzieci. Poznacie najnowsze kolekcje, pomysły i produkty od oryginalnych i kreatywnych wystawców – premiery nowych marek, najświeższe kolekcje, nowatorskie rozwiązania. 16 września z Mamaville, to świetny pomysł na niedzielne rodzinne wyjście, a w nim:

* Strefa zakupów u wystawców znanych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki /wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.

* Strefa edukacyjno-rozrywkowo-warsztatowa dla dzieci i dorosłych.

* Strefa food&chillout

Wszystkie warsztaty i atrakcje są bezpłatne!!!

Link do wydarzenia na FB:
https://web.facebook.com/events/899129666955383/

Niedziela 16.09 10:00 -17:00
Arena Ursynów ul. Pileckiego 122, Warszawa
Godziny 10:00-17:00

WSTĘP WOLNY

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock