Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Nadchodzi dziesiąta odsłona Ekocudów online!

10. jubileuszowa edycja targów Ekocuda online już 11 i 12 grudnia! To dobra wiadomość dla wszystkich osób, które kochają kosmetyki naturalne a także… okazja, by zakupić wyjątkowe prezenty przyjazne środowisku! Jak zawsze Ekocuda odbędą się na Instagramie, gdzie będzie można spotkać się z ekspertami i producentami, którzy udzielać będą cennych rad.

Zbliża się czas przygotowań do zimy i wyboru produktów, które pomogą nam zadbać o siebie w mroźne dni. Jak zawsze możemy w tej kwestii liczyć na Ekocuda. Podczas targów zaprezentuje się kilkudziesięciu wystawców kosmetyków naturalnych, wegańskich i mineralnych. Będą zarówno stali bywalcy, jak i debiutanci, którzy po raz pierwszy przedstawią swoje produkty. Warto ich poznać i przetestować ekocudowne nowinki!

–Dzięki targom online możemy zaoferować naszym „odwiedzającym” nie tylko dostęp do samych kosmetyków w całej Polsce, ale również wiedzę, czyli coś, na czym bardzo nam zależy.– mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda i pomysłodawczyni targów. Właśnie dlatego tak cieszę się, że udaje nam się organizować live’y eksperckie na Instagramie, podczas których znawcy tematu dzielą się swoim doświadczeniem, odpowiadają na pytania i odkrywają przed słuchaczami tajemnice świata kosmetyków naturalnych.– dodaje.

Jednak to nie wszystko! Grudniowe Ekocuda online (ostatnie w tym roku) będą świetną okazją, by wybrać prezenty pod choinkę. Na fanów wydarzenia czekają wyjątkowe produkty, w pełni naturalne i – co ważne – stworzone z myślą o środowisku. Jako świąteczne podarunki dla bliskich doskonale sprawdzą się kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, ale również akcesoria oraz produkty do domu. Warto też zadbać o siebie – w przedświątecznym zabieganiu nie zapominajmy również o odpoczynku. Ten czas z pewnością umili pięknie pachnąca świeczka zapachowa czy kule do kąpieli. Kupując prezenty, pamiętajmy też o sobie!

Tradycyjnie już podczas targów będzie można skorzystać z licznych promocji i rabatów, dzięki którym można zakupić swoje ulubione produkty taniej.

To data, którą koniecznie warto zapisać: 11-12 grudnia 2021 r.! Wszystkie informacje znaleźć można na stronie Ekocudów: www.ekocuda.com. Już wkrótce opublikowany tam zostanie harmonogram spotkań live z ekspertami.

Więcej informacji:

www.ekocuda.comhttps://www.instagram.com/ekocuda/https://www.facebook.com/ekocudacom

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock