Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Uwolnij wyobraźnię z Endo, poczuj się jak projektant mody i wygraj!

W swojej nowej kolekcji marka Endo zachęca dzieci do fantazjowania, wypuszczania wodzów wyobraźni i częstego przenoszenia się do świata marzeń. Tradycyjnie, firma stawia też na kreatywne wyzwania. Ostatnim z nich jest konkurs „Uwolnij wyobraźnię z Endo”, w którym marka zachęca do zaprojektowania ilustracji oraz stworzenia hasła na koszulkę z wybranej przez siebie kolekcji tematycznej. Do wygrania aż 68 nagród!

Jesienno-zimowa kolekcja marki Endo to ponadczasowy styl oraz kreatywne hasła w języku polskim, które są już znakiem rozpoznawczym producenta ubrań dziecięcych. Jak co roku została ona stworzona przez cenionych projektantów i artystów-ilustratorów Endo, którzy bawią się konwencją, przedstawiając ważne tematy w lekki i nietuzinkowy sposób. Wśród linii tematycznych nowej kolekcji można znaleźć m.in. te związane ze światem przyrody (Niedźwiedzie tropy, Polarny świat, Luz w lesie, Kocie portrety, Sekrety zwierząt, Kwiat Paproci czy Dmuchawce, latawce), jak również ubrania z motywem przewodnim szkolnego życia (Zaczarowany dzień, Szkolny szkicownik czy Szkoła na luzie) oraz pasji i marzeń (Złote baletki, Ciągle nawijam, Kosmiczny jednorożec czy Wszystko gra).

W swoim najnowszym konkursie Endo zachęca do wcielenia się w postać projektanta mody, twórczego spojrzenia na nową kolekcję i wzbogacenia ją o własny projekt artystyczny. Ma on przedstawiać ilustrację oraz kreatywne hasło na koszulkę z wybranej przez siebie linii tematycznej. Wygrają najbardziej oryginalne pomysły. – Nasz konkurs, podobnie jak cała nasza działalność, ma na celu zachęcenie dzieci do twórczego spędzania czasu, pobudzania wyobraźni oraz rozwijania swoich pasji – mówi Dominika Zielińska z firmy Endo.

Akcja potrwa do 6 grudnia br. Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem bloga Endo Fabrykawyobrazni.endo.pl. Do wygrania są: vouchery na zakupy w sklepie Endo, zestawy od Hocków Blocków, zestawy Play-Doh, gry „Super Farmer” firmy Granna, kosmetyki Mixa oraz zestawy gadżetów z filmu Baranek Shaun Farmageddon. Na zwycięzców czeka w sumie aż 68 nagród!

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie: fabrykawyobrazni.endo.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock