Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Hotel Bacówka Radawa & SPA****

Hotel Bacówka Radawa & SPA**** to Hotel stworzony przez dzieci dla dzieci. Mieszczący się w niewielkiej podkarpackiej miejscowości Radawa, zaprojektowany w stylu góralskim obiekt, otoczony jest przez rozległe sosnowe lasy zapewniające kontakt z naturą oraz odcięcie od wielkomiejskiego zgiełku.

Bacówka jako jedyny w Polsce czterogwiazdkowy hotel dla dzieci jest idealnym miejscem do odpoczynku w gronie najbliższych. stanowiąc bezpieczne i przyjazne miejsce zabawy, która może odbywać się pod okiem profesjonalnego Kids Concierge lub sympatycznej maskotki Bacusia, którego kochają wszystkie dzieci. Sala Kinowa, Pokój Klocków, Kącik Małego Czytelnika, mini-zoo, place zabaw – w Bacówce żaden maluch nie będzie się nudzić. Wszystkie wprowadzone rozwiązania i udogodnienia skierowane do dzieci potwierdzają liczne wyróżnienia i nagrody, takie jak certyfikaty Kids Zone oraz „Hotel Przyjazny Rodzinie”.

Hotel słynie nie tylko z wielu atrakcji, ale również wielu udogodnień w zakresie opieki i pielęgnacji dziecka. Na miejscu można kupić najpotrzebniejszy asortyment w Bacówka Shop: pampersy, kąpielówki, ręczniki, płaszcze przeciw deszczowe czy pistolety na wodę. Wyjeżdżając do hotelu nie trzeba się obawiać, że się czegoś zapomni. W dodatku pokoje przystosowane są do przyjęcia najmłodszych gości – są wyposażone w dostawki do łóżek czy nakładki na toaletę. Inne przedmioty, jak podgrzewacz do butelek, elektryczną nianię, przewijak czy nawet wózek dziecięcy można wypożyczyć na miejscu.

Każda przestrzeń Hotelu dostosowana jest do najmłodszych – w tym także SPA, gdzie znaleźć można zabiegi dedykowane dzieciom, w restauracji, gdzie na najmłodszych czeka specjalne menu w kształcie tabletu, a nawet recepcja, czyli Punkt Obsługi Małego Gościa, została wyposażona w schodki ułatwiające samodzielną komunikację z recepcjonistką.

Szczegóły na temat hotelu można znaleźć na stronie internetowej bacowkaradawa.pl oraz na Facebooku @BacowkaRadawa

Serdecznie zapraszamy!

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock