Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

A jak Ty świętujesz swój dzień?

Dzień Kobiet to święto, które nie musi się sprowadzać tylko do goździków i tulipanów otrzymywanych w pracy i w domu, które oczywiście kochamy! Warto potraktować ten dzień również jako okazję do uczczenia swojej kobiecości. To dobry termin, by zrobić dla siebie coś przyjemnego i porozpieszczać się trochę. Nie musimy trzymać się tej daty i decydować się na jednodniowe przyjemności. Co myślicie o sprezentowaniu sobie komfortu nawet na pół roku?

Walentynki, Dzień kobiet czy urodziny to okazje do pomyślenia przez chwilę o sobie i zadbania o swoje potrzeby. Jednorazowe zrywy, maseczki, kąpiele czy wyjścia na masaż to umilacze życia, które zastosowane jednorazowo nie mają działania długofalowego. A gdyby tak z okazji kolejnego ważnego dnia – a Dzień Kobiet nadaje się do tego idealnie – kupić sobie prezent, który pozwoli nam o siebie zadbać na dłużej? Jeśli ten artykuł czytają panowie, którzy chcą obdarować ulubioną kobietę z okazji jej święta, spokojnie mogą skorzystać z tego pomysłu.

dzien_kobiet_1

Gładka skóra dla lepszego samopoczucia

Gładka skóra to dla wielu kobiet ważny element dobrego samopoczucia i jeden z niezbędnych elementów pięknego, zadbanego wyglądu. Dodaje pewności siebie w każdej sytuacji. Nie jest jednak łatwa do osiągnięcia – golenie maszynką powoduje podrażnienia i wymaga ciągłego powtarzania zabiegu, golenie woskiem czy depilatorem jest bolesne i może powodować wrastanie włosków. Urządzenie do depilacji IPL Philips Lumea zapewnia gładkie ciało bez bólu i podrażnień nawet przez pół roku – bez wychodzenia z domu. Co ważne depilacja z Lumea pozwala na wykonanie zabiegu na całym ciele, dzięki wyjątkowym nasadkom: pachy, twarz, nogi, ręce, a nawet bikini! Bezpieczne, bez bólu i podrażnień, nawet tam, gdzie skóra jest najdelikatniejsza. Zabieganym kobietom z pewnością spodoba się aplikacja, która przypomni o kolejnym zabiegu, tak by proces depilacji był skuteczny. Tak po prostu: gładkie ciało bez wysiłku i na długo.

dzien_kobiet_2

Czym jest IPL

IPL to depilacja światłem, metoda bezbolesna i bezpieczna, a przy tym skuteczna. Podczas zabiegu delikatne impulsy światła wprowadzają mieszki włosowe w stan uśpienia, dzięki czemu z każdym zabiegiem jest ich coraz mniej. Aby skutecznie usunąć włoski z wybranego obszaru skóry – do 92% redukcji owłosienia1! – należy w początkowym okresie wykonać cztery do pięciu zabiegów w odstępie dwóch tygodni. Później wystarczy powtarzać zabiegi co cztery do ośmiu tygodni. Seria 12 zabiegów z użyciem urządzenia Philips Lumea pozwala uzyskać efekt gładkiej skóry utrzymujący się aż do 6 miesięcy2. I to wszystko można zrobić w domu,w dowolnym momencie dnia, bez konieczności umówienia wizyty u kosmetyczki i dojazdu.

Tam, gdzie chcesz

Tylko nogi, pachy, a może wąsik lub bikini? Nie trzeba wybierać. Philips Lumea posiada specjalnie wyprofilowane nasadki dla optymalnych efektów na wszystkich obszarach ciała. W modelach BRI959 dostępne są cztery nasadki: do ciała, do pach, do okolic bikini oraz do twarzy. Nie musisz też obawiać się skutków ubocznych: urządzenie Philips Lumea posiada czujnik SmartSkin, który pomaga dobrać właściwy poziom intensywności zabiegu do odcienia skóry. To oznacza, że depilacja z tym urządzeniem przeprowadzana jest tak, jak sobie życzysz, w takim zakresie, na jakim Ci zależy – bezboleśnie i bezpiecznie. W efekcie czujesz się i wyglądasz świetnie, jakby Dzień Kobiet był każdego dnia.

www.philips.com/newscenter

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO