Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

A jak Ty świętujesz swój dzień?

Dzień Kobiet to święto, które nie musi się sprowadzać tylko do goździków i tulipanów otrzymywanych w pracy i w domu, które oczywiście kochamy! Warto potraktować ten dzień również jako okazję do uczczenia swojej kobiecości. To dobry termin, by zrobić dla siebie coś przyjemnego i porozpieszczać się trochę. Nie musimy trzymać się tej daty i decydować się na jednodniowe przyjemności. Co myślicie o sprezentowaniu sobie komfortu nawet na pół roku?

Walentynki, Dzień kobiet czy urodziny to okazje do pomyślenia przez chwilę o sobie i zadbania o swoje potrzeby. Jednorazowe zrywy, maseczki, kąpiele czy wyjścia na masaż to umilacze życia, które zastosowane jednorazowo nie mają działania długofalowego. A gdyby tak z okazji kolejnego ważnego dnia – a Dzień Kobiet nadaje się do tego idealnie – kupić sobie prezent, który pozwoli nam o siebie zadbać na dłużej? Jeśli ten artykuł czytają panowie, którzy chcą obdarować ulubioną kobietę z okazji jej święta, spokojnie mogą skorzystać z tego pomysłu.

dzien_kobiet_1

Gładka skóra dla lepszego samopoczucia

Gładka skóra to dla wielu kobiet ważny element dobrego samopoczucia i jeden z niezbędnych elementów pięknego, zadbanego wyglądu. Dodaje pewności siebie w każdej sytuacji. Nie jest jednak łatwa do osiągnięcia – golenie maszynką powoduje podrażnienia i wymaga ciągłego powtarzania zabiegu, golenie woskiem czy depilatorem jest bolesne i może powodować wrastanie włosków. Urządzenie do depilacji IPL Philips Lumea zapewnia gładkie ciało bez bólu i podrażnień nawet przez pół roku – bez wychodzenia z domu. Co ważne depilacja z Lumea pozwala na wykonanie zabiegu na całym ciele, dzięki wyjątkowym nasadkom: pachy, twarz, nogi, ręce, a nawet bikini! Bezpieczne, bez bólu i podrażnień, nawet tam, gdzie skóra jest najdelikatniejsza. Zabieganym kobietom z pewnością spodoba się aplikacja, która przypomni o kolejnym zabiegu, tak by proces depilacji był skuteczny. Tak po prostu: gładkie ciało bez wysiłku i na długo.

dzien_kobiet_2

Czym jest IPL

IPL to depilacja światłem, metoda bezbolesna i bezpieczna, a przy tym skuteczna. Podczas zabiegu delikatne impulsy światła wprowadzają mieszki włosowe w stan uśpienia, dzięki czemu z każdym zabiegiem jest ich coraz mniej. Aby skutecznie usunąć włoski z wybranego obszaru skóry – do 92% redukcji owłosienia1! – należy w początkowym okresie wykonać cztery do pięciu zabiegów w odstępie dwóch tygodni. Później wystarczy powtarzać zabiegi co cztery do ośmiu tygodni. Seria 12 zabiegów z użyciem urządzenia Philips Lumea pozwala uzyskać efekt gładkiej skóry utrzymujący się aż do 6 miesięcy2. I to wszystko można zrobić w domu,w dowolnym momencie dnia, bez konieczności umówienia wizyty u kosmetyczki i dojazdu.

Tam, gdzie chcesz

Tylko nogi, pachy, a może wąsik lub bikini? Nie trzeba wybierać. Philips Lumea posiada specjalnie wyprofilowane nasadki dla optymalnych efektów na wszystkich obszarach ciała. W modelach BRI959 dostępne są cztery nasadki: do ciała, do pach, do okolic bikini oraz do twarzy. Nie musisz też obawiać się skutków ubocznych: urządzenie Philips Lumea posiada czujnik SmartSkin, który pomaga dobrać właściwy poziom intensywności zabiegu do odcienia skóry. To oznacza, że depilacja z tym urządzeniem przeprowadzana jest tak, jak sobie życzysz, w takim zakresie, na jakim Ci zależy – bezboleśnie i bezpiecznie. W efekcie czujesz się i wyglądasz świetnie, jakby Dzień Kobiet był każdego dnia.

www.philips.com/newscenter

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock