Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Jak być elegancką w podróży

Jeśli wybierasz się w podróż jedynie z bagażem podręcznym, nie musisz na zdjęciach z wakacji występować w pomiętych ubraniach. Poznaj sposoby na to, by ubrania były gładkie i świeże nawet jeśli nie będziesz chciała tracić czasu na ich prasowanie albo nie będziesz mieć możliwości skorzystania z żelazka. W przygotowaniach do podróży, a jeśli miejsce w bagażu na to pozwoli, również w hotelu czy apartamencie świetnie wyglądać pomoże Ci parownica ręczna Philips serii 7000.

 

Wyciąganie z walizki pomiętych koszulek, sukienek i kapeluszy może popsuć humor na wakacjach. Zwłaszcza jeśli wcześniej poświęciłaś dużo czasu na ich prasowanie. Jest jednak kilka sposobów na to, by świetnie wyglądać podczas urlopu czy weekendowego wypadu w ramach city break – poznaj je!

Pakowanie i wypakowywanie

Zanim spakujesz ubrania do walizki czy plecaka, przygotuj je. Te, które wymagają prasowania, wyprasuj. Te, które są jedynie lekko pogniecione, bo na przykład czekały na odpowiednią porę roku spakowane w worki próżniowe, możesz odświeżyć za pomocą ręcznej parownicy przywracając im odpowiedni kształt. Podobnie postąp z kapeluszami. Wszystko, co ma trafić do bagażu, ułóż najpierw w miejscu, w którym będziesz mogła ocenić, czy zabrałaś wszystko co planowałaś, a przede wszystkim – czy wszystko jest niezbędne.

Przystąp do pakowania. Kapelusz wypełnij bielizną, dzięki czemu nie pomnie się na nowo i połóż go na środku walizki, tak by można było wokół niego układać pozostałe ubrania. Jeśli masz walizkę na kółkach, w przestrzeniach między szynami rączki umieść kostium kąpielowy, pozostałą bieliznę, apaszkę i inne niewielkie przedmioty, jak etui z okularami czy na biżuterię. Kiedy uzyskasz pierwszą warstwę, dokładaj pozostałe ubrania. Złóż je wzdłuż, a później zroluj. Dzięki temu dojadą na miejsce mniej wymięte. Poukładaj je wokół kapelusza przykrywając jego rondo. Dołóż też buty, najlepiej spakowane każdy osobno w bawełniany woreczek, oraz kosmetyczkę. Nie zwijaj paska, tylko rozłóż go wzdłuż ścianek wewnątrz walizki.

 

STEAMER STH7060_2

 

Moc pary

Jeśli miejsce w bagażu na to pozwoli, spakuj parownicę. To urządzenie zapewni Ci nienaganny wygląd każdego dnia. Ręczny steamer Philips serii 7000 ma wymiary 129x141x355 mm i waży około dwóch kilogramów. 2,5-metrowy przewód elektryczny pozwala skorzystać z niej nawet w pomieszczeniach z niewygodnym dostępem do gniazdek. Możesz jej używać w różnych płaszczyznach, pionie czy poziomie bez względu na to, ile będziesz mieć miejsca.

Parownica się nie zmieściła? Nie przejmuj się. Zapakuj małą buteleczkę z atomizerem – taką, jaką znajdziesz w podróżnych kosmetyczkach. Kiedy przyjedziesz na miejsce, wypakuj wszystkie ubrania, które mogły się pognieść i rozwieś je na wieszakach. Spryskaj je wodą od góry do dołu, a następnie daj działać temperaturze i grawitacji. Następnego dnia wszystkie Twoje ubrania będą gotowe do noszenia i uwieczniania na pamiątkowych zdjęciach.

 

STEAMER STH7060

 

Ręczny steamer Philips serii 7000 (model STH7060/80)

Parownica jest gotowa do użycia już w 30 sekund, o czym informuje kontrolka. Urządzenie ma dwa ustawienia pary: tryb ECO pozwala oszczędzać wodę bez pogorszenia wyników pracy, natomiast tryb MAX zapewnia strumień pary o większej mocy.

Przy pomocy ręcznego steamera Philips możesz w mgnieniu oka odświeżyć wszystkie swoje ubrania. Ruchoma głowica i ostro zakończona płyta parowa szybko i łatwo usuwają zagniecenia pod dowolnym kątem – i w pionie, i w poziomie, a technologia OptimalTemp gwarantuje brak przypaleń. Ciągły silny strumień pary do 28 g/min rozluźnia włókna tkaniny, dzięki czemu szybko i skutecznie wygładza zagniecenia.

www.philips.com

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO