Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Laktatory do odciągania pokarmu Milklab

Jesteśmy firmą zajmująca się kompleksowym wyposażeniem laboratorium. Misją naszej firmy jest profesjonalna i kompleksowa dystrybucja najwyższej jakości sprzętu oraz asortymentu laboratoryjnego.

 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie potwierdzone referencjami. Oferujemy tylko sprawdzony sprzęt najwyższej jakości.
 • Posiadamy umowy dystrybucyjne z największymi producentami krajowymi jak i zagranicznymi.
 • Dążymy do tego by klient na każdym etapie kontaktu z naszą firmą był traktowany wyjątkowo.
 • Dzięki sprawdzonej metodyce pracy możemy zapewnić doradztwo na najwyższym poziomie, terminową i staranną realizację zamówień, serwis posprzedażowy oraz usługi kwalifikacji urządzeń.

Od blisko 10 lat dostarczamy sprzęt do banków mleka. Pod marką MILKLAB prowadzimy największą na Podlasiu wypożyczalnię profesjonalnych laktatorów. Nasza współpraca z Fundacją Bank Mleka Kobiecego nie ogranicza się tylko do wspierania usługowej pracy banków mleka, ale także inicjowania badań naukowych których wyniki są kluczowe dla bezpieczeństwa matek i ich karmionych dzieci. Przekazaliśmy nieodpłatnie pakiety pobraniowe do kilkunastu szpitali jednoimiennych biorących w nich udział.

Jesteśmy Producentem środków do dezynfekcji. Jako jedni z nielicznych firm otrzymaliśmy „narodowe” pozwolenie na produkcję i sprzedaż płynu potwierdzonego szerokim zakresem badań. Produkowany jest na spirytusie farmaceutycznym. Jest przebadany również pod kątem grupy wirusów, do której zaliczany jest wirus wywołujący COVID 19.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

 • Laktatory klasy szpitalnej Ameda
 • Butelki do przechowywania pokarmu Sterifeed
 • Smoczki Sterifeed
 • Urządzenia chłodnicze i grzewcze
 • Urządzenia do badania właściwości
 • Urządzenia do przygotowywania prób
 • Urządzenia do oczyszczania i sterylizacji
 • Meble i dygestoria
 • Szkło laboratoryjne
 • Środki do dezynfekcji Dansept

Firma Milklab jest jedynym dystrybutorem marki Ameda, która specjalizuje się w laktatorach ręcznych i elektrycznych.

To pierwsza taka marka na rynku laktatorów, oferująca kompletne rozwiązania od szpitala do domu. Ameda jest pionierem nowych technologii. Firma stworzyła laktatory naśladujące rytm ssania niemowląt, systemy pobierania mleka zapobiegające przedostawaniu się mleka do rurek oraz technologię Vacusense™, która optymalizuje odciąganie w szerokim zakresie ustawień.

W ramach stałej misji bycia aktywnym w globalnej społeczności karmiącej piersią, Ameda wspiera i przestrzega celów Światowej Organizacji Zdrowia, w tym jej Międzynarodowego Kodeksu Marketingu Substytutów Mleka z Piersi, znanego również jako Kodeks WHO. Ameda jest jedną z nielicznych firm zgodnych z kodeksem WHO w kategorii rozwiązań do karmienia piersią.

Mya-Joy_131A40_Pump

Laktator elektryczny Mya Joy

Charakteryzuje go 12 poziomów trybu ekspresji, 6 poziomów trybu stymulacji, moc ssania do 250 mmHg oraz 20-65 cykli na minutę. System True Closed Protection – zapobiega cofaniu się mleka matki do przewodu i laktatora. Możliwe jest odsysanie z jednej lub z obu piersi. Laktator ten wyposażony jest w elektroniczny zegar, który wyłącza się automatycznie po 45 minutach pracy urządzenia. Mya Joy oferuje mamom wygodny, bezpieczny i dyskretny sposób na odciągnięcie pokarmu. Posiada zintegrowany klips, dzięki czemu mamy mogą odciągać pokarm będąc w ruchu. Długie i niezawodne działanie.

Firma Milklab jest jedynym dystrybutorem marki Sterifeed, która ma w swojej ofercie certyfikowane butelki i smoczki na każdą kieszeń. Produkty uzyskały Deklaracje Zgodności z brytyjską normą BS EN 14350:2020

Firma Sterifeed ma już ponad 30-letnie doświadczenie w dostarczaniu butelek do przechowywania pokarmu dla noworodków. Rozwój firmy Sterifeed opiera się na użyciu innowacyjnych technologii i najnowocześniejszych materiałów do swoich produktów.

Sterifeed jest angielskim producentem butelek, smoczków oraz specjalistycznego sprzętu przeznaczonego do banków mleka kobiecego jak również do oddziałów neonatologicznych. Przeznaczone do karmienia niemowląt i przechowywania pokarmu, butelki niemowlęce marki Sterifeed cechuje wysoka jakość wykonania oraz użycie bezpiecznych materiałów.

Butelki jednorazowe i wielorazowe

Firma Sterifeed oferuje jednorazowe i wielorazowe butelki do karmienia i przechowywania pokarmu w różnych pojemnościach: 50, 100, 130, 250 ml. Butelki są kompatybilne z większością smoczków dostępnych na rynku, z laktatorami i zestawami laktacyjnymi oraz wszystkimi akcesoriami ze standardowymi szyjkami. Posiadają czytelną i trwałą skale, są wykonane z bezpiecznego tworzywa (polipropylenu), nie zawierają materiałów szkodliwych takich jak BPA lub DEHP; są bezpieczne dla wcześniaków i noworodków.

Butelki Sterifeed wielorazowego użytku

Smoczki bezlateksowe

W ofercie znajdują się również smoczki jednorazowe i wielorazowe w różnych wariantach. Są to smoczki standardowe, dla wcześniaków oraz ortodontyczne, które zapobiegają wadom zgryzu. Smoczki nie zawierają materiałów szkodliwych takich jak BPA lub DEHP, są bezlateksowe.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO