Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Najpiękniejsze prezenty z okazji Dnia Mamy

Dzień Matki to wyjątkowy dzień w roku. Święto to jest obchodzone w wielu krajach, jako wyraz uznania dla mam. W Polsce przypada na 26 maja. Dlaczego data ta jest tak istotna? Przecież szacunek i miłość powinno okazywać się jak najczęściej, a nie tylko jeden dzień w roku. Ale po to właśnie są święta, aby pewne kwestie przypominać i uświadamiać zapominalskim oraz mieć możliwość ich celebracji.

 

„Mama” – jest to zazwyczaj pierwsze słowo, wypowiadane przez malutkie dzieci. Jest ono odmieniane na wiele sposobów: mamusia, mami, mateczka, matuchna.  To właśnie do mamy biegną dzieci, kiedy uderzą się ,coś je boli, chcą iść na ręce. Więź powstająca w chwili narodzin między matką a dzieckiem jest ogromna. Wiadomo że z czasem, dorastaniem dziecka, ulega ona zmianie lub osłabieniu, ale dla matki zawsze pozostanie taka sama. Tam gdzie są emocje ,tam jednocześnie będą spięcia i kłótnie. Jednak matka przez całe życie pełni niepowtarzalną rolę, której nie da się porównać lub zastąpić relacjami z kimkolwiek innym.  W roli ojców i opiekunów jest uświadomienie istoty tego dnia i budowaniu świadomości u dziecka. Poniżej przykłady w jaki sposób można zrobić miłą niespodziankę mamie.

Laurka to podstawa każdego prezentu od małych dzieci. Pokolorowana kartka papieru, a daje tyle radości. Jednak niemowlaki czy malutkie dzieci nie potrafią jeszcze rysować, a kobiecie naprawdę zrobi się miło, jeśli dostanie prezent (być może pierwszy ) na Dzień Mamy, nawet jeśli będzie to inicjatywa partnera. Sklep Moocha.pl posiada w swojej ofercie urocze bodziaki niemowlęce lub zestawy dla dzieci, które bez słów mogą w ten sposób wyrazić swoją miłość do mamy.  „Nasz pierwszy Dzień Mamy 2022 – Ola „, „Wszystkiego Najlepszego Mamusiu” – to kilka przykładowych napisów, które można nadrukować na bodziaku i ubrać w go brzdąca. Taka stylizacja malucha wyrazi więcej niż tysiąc słow. Body z imieniem dziecka, sercem i napisem „Kocham Cię mamusiu”, do tego tiulowa spódniczka dla dziewczynek lub wygodne spodnie dla chłopca to niepowtarzalny zestaw na tę właśnie okazję.

poduszka-kocham-cie-mamo

Aby kobieta mogła pochwalić się wszystkim, jakie wspaniale ma dziecko, można wybrać dedykowany prezent tylko dla niej w postaci bawełnianej koszulki z ciekawym i dobrze brzmiącym napisem. „Mama zastąpi każdego , ale mamy nie zastąpi nikt  , „Najlepsza Mama na świecie ” , „Agnieszka – super Mama” . Chyba nie znajdziecie kobiety, na której taki tekst nie zrobi wrażenia, a osoby postronne na pewno nie będą wątpiły w szczerość tych słów.

koszulka-najlepsza-mama-na-swiecie

Starsze dziecko może wręczyć prezent osobiście. Niezastąpiona laurka, może zostać dołączona do ślicznej poduszki z dedykacją.  „Kocham Cię Mamo – Adaś ,”  Ania  – najlepsza Mama na świecie „. Miły i praktyczny upominek ,który będzie godnie prezentował się na każdej kanapie albo łóżku.

W ofercie sklepu można również znaleźć pięknie komplety dla mamy i córki, które będą idealną stylizacją do pamiątkowego zdjęcia. Zestawy „Jaka mama … taka córka”, „super mama – super córka”, „mama – mini mama” idealnie podkreślają wyjątkową więź między matką a córką, a jednocześnie są doskonałym prezentem w dniu jej święta. Dlatego drodzy ojcowie, babcie, ciocie – jeśli macie młode mamy, które będą właśnie obchodzić swój pierwszy Dzień Mamy to pomyślcie o nich i w imieniu małego dziecka zróbcie dla nich niezapomniany, pierwszy prezent. Nawet najdrobniejszy gest, najmniejszy  upominek, przypomnienie o tym święcie i podkreślenie roli jaką spełnia MAMA każdego dnia będzie wspaniała niespodzianką i powodem ogromnej radości.

Nieważne jaki prezent wybierzemy, najważniejsza jest pamięć i miłość, jaką okazujemy naszym mamom każdego dnia. Wystarczy wykonać krótki telefon, albo napisać wiadomość  – po to, aby mama zawsze czuła się częścią naszego życia, nawet gdy będziemy już bardzo dorośli.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO