Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Niezawodna pomoc w twojej kuchni – Haier I-Message 2 HWO60SM2B9XH

Szukając pomysłu na obiad często sięgamy po aplikacje z dostępnymi propozycjami przepisów. Jednak samo przygotowanie potraw okazuje się później nieco trudniejsze. A gdyby twój piekarnik podpowiadał dania, a później sam ustawiał parametry urządzenia tak, żeby wyszło idealnie? Taki właśnie jest nowy Haier I-Message 2 HWO60SM2B9XH. Codzienne dylematy związane z tym, co ugotować, pójdą w zapomnienie.

Dania jak z 5-gwiazdkowej restauracji

Haier I-Message 2 HWO60SM2B9XH to nowoczesne, eleganckie urządzenie posiadające praktyczne rozwiązania. W pełni dotykowy, cyfrowy wyświetlacz przeprowadzi cię przez wszystkie funkcje oraz przedstawi propozycję dań wraz ze szczegółową instrukcją jak je wykonać. Piekarnik współpracuje z aplikacją hOn, w której znajdziesz ponad 300 przepisów z podziałem na dania dietetyczne, uwzględniające poziom trudności, czas przygotowania oraz specjalne okazje. Co więcej, po wybraniu odpowiedniego przepisu aplikacja krok po kroku przeprowadzi cię przez proces przygotowania potrawy oraz dobierze odpowiednie parametry piekarnika, którym możesz sterować za pomocą smartfona. Nie musisz wybierać się do wykwintnej restauracji, aby zjeść dania na miarę szefa kuchni. Możesz przygotować je własnym zaciszu mając pełną kontrolę nad składnikami oraz sposobem przygotowania dania. Będziesz tworzyć kulinarne dzieła bez względu na twój poziom umiejętności, a piekarnik będzie twoim sprzymierzeńcem.

28_33703310_16_06_p_hwo60sm2b9xh-63134-X

Programy dostosowane do twoich potrzeb

Jeśli marzy ci się przygotowanie soczystego kurczaka w doskonale przypieczonej skórce funkcja Tailor Bake pozwoli ci osiągnąć doskonałe efekty: chrupiący na zewnątrz i miękki w środku. Wykorzystanie grzałek o pulsacyjnym działaniu sprawi, że danie będzie smaczniejsze i zdrowsze, a przy tym zachowa wszystkie właściwości odżywcze. Z kolei do wypieku delikatnych ciast, ciasteczek i rogalików idealnym rozwiązaniem jest program SOFT +, czyli połączenie dwóch różnych funkcji pieczenia i dwóch różnych prędkości wentylatora. Perfekcyjnie przyrządzisz wszystko, co wymaga zaczynu, by było delikatne i miękkie bez zagrożenia przypaleniem. Co ciekawe, urządzenie posiada funkcję Multi-Level. Dzięki niej możesz przygotowywać różne potrawy w tym samym czasie na różnych poziomach wnętrza piekarnika bez obaw o wymieszanie zapachów. Dzięki temu, szybciej i sprawniej przygotujesz swoje ulubione dania.

16_6077

Wygodne użytkowanie

O odpowiednią dystrybucję ciepła i wilgotności oraz optymalną cyrkulację powietrza w piekarniku zadba Climatech, czyli system chłodzenia. Dzięki umieszczonemu centralnie wentylatorowi w urządzeniu utrzymuje się stała temperatura wewnątrz, bez utraty ciepła lub przegrzania uchwytu drzwi piekarnika bądź otaczających mebli. Dla tych, którzy lubią podglądać jak rośnie ciasto lub rumieni się mięso zainstalowane zostało specjalne boczne oświetlenie i nowa, wyraźniejsza, emaliowana powłoka o gładszej powierzchni, która zapewni doskonałą widoczność przygotowywanych potraw przez cały czas pieczenia. Od teraz nic nie umknie Twojej uwadze. A jeśli potrzebujesz oddalić się od urządzenia, możesz kontrolować zdalnie proces pieczenia za pomocą termosondy, która wskazuje poziom temperatury wewnątrz przygotowywanej potrawy. Dzięki niej bezbłędnie określisz, kiedy Twoje danie osiągnie optymalną temperaturę. Informacja o jej poziomie pojawi się na wyświetlaczu piekarnika, a jeśli korzystasz z aplikacji hOn również na ekranie Twojego smartfona, który łącząc się z piekarnikiem automatycznie skoryguje temperaturę o wartości podane przez termosondę. Wszystko po to, by zapewnić odpowiednie rezultaty pieczenia, a samo tworzenie wykwintnych dań było czystą przyjemnością. Zwłaszcza, że po zakończeniu pieczenia, twój piekarnik zadba o to, by sam się oczyścić. Wystarczy wybrać odpowiednią funkcję, a system aktywuje eliminację wszelkich osadów tłuszczu i pozostałości po pieczeniu, spalając je w temperaturze 430°C.

Ciesz się daniami jak z 5-gwiazdkowej restauracji bez wychodzenia z domu i twórz je samodzielnie z pomocą Haier I-Message 2 HWO60SM2B9XH.

Więcej informacji: https://www.haier-europe.com/pl_PL/piekarniki/

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO