Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

THULE Chariot Sport – najlepsza przyczepka rowerowa dla dzieci!

Dla aktywnej rodziny lubiącej sport idealnym rozwiązaniem będzie przyczepka rowerowa. Wspólne wycieczki rowerowe polubi cała rodzina! Jaką przyczepkę wybrać? Najlepszym wyborem będzie multisportowa przyczepka rowerowa dla dzieci – THULE Chariot Sport!

THULE Chariot Sport w wersji 1 dla jednego dziecka lub w wersji 2 dla dwójki dzieci – dzięki bezpiecznej, wygodnej amortyzowanej konstrukcji zapewnia komfortową i bezpieczną podróż i będzie służyć rodzinie przez wiele lat. Sport to najlepiej wyposażony model przyczepki rowerowej THULE dla dzieci.

pol_pl_Przyczepka-rowerowa-dla-dziecka-THULE-Chariot-Sport-1-Spectra-Yellow-on-Black-9476_5 (1)

To przyczepka odpowiednia do jazdy na rowerze, rodzinnych wypraw rowerowych, biegania, spacerów czy zimowych sportów. Przyczepka THULE Sport to również wielofunkcyjny wózek spacerowy, który sprawdzi się w trakcie spaceru po lesie lub jako wózek w mieście, aby zawieźć dziecko do przedszkola czy wybrać się na większe zakupy, które zmieszczą się w pojemnym koszu zakupowym z tyłu przyczepki.
pol_pl_Przyczepka-rowerowa-dla-dziecka-THULE-Chariot-Sport-1-Spectra-Yellow-on-Black-9476_12 (1)
Zimą w połączeniu z zestawem do narciarstwa przyczepka THULE Sport idealnie sprawdzi się w górach w trakcie wycieczek na nartach biegowych czy ski-tourowych.

Przyczepka Chariot Sport posiada aktywowany ręcznie hamulec tarczowy, który jest łatwy w obsłudze jedną ręka – zapewnia kontrolę przyczepki jako wózka biegowego w każdym terenie.

W pełni wyściełane siedzenia zapewniają dzieciom podróżującym przyczepką najwyższy komfort i wygodę. Maluchy zapięte w bezpieczne 5-punktowe pasy bezpieczeństwa mogą się nawet zdrzemnąć w trakcie podróży przyczepką – to wszystko, dzięki regulacji siedziska. W przyczepce dziecko jest dobrze osłonięte od słońca czy wiatru, a zmiana pogody nie jest problemem, dzięki osłonie przeciwdeszczowej i przeciwsłonecznej. która jest w zestawie z przyczepką.

pol_pl_Przyczepka-rowerowa-dla-dziecka-THULE-Chariot-Sport-2-Midnight-Black-9477_1 (2)

Proste składanie przyczepki oraz jej kompaktowe wymiary po złożeniu ułatwią jej transport i przechowywanie, a jej rozłożenie to kwestia parunastu sekund i można ruszać na kolejną wycieczkę rowerową!

pol_pl_Przyczepka-rowerowa-dla-dziecka-THULE-Chariot-Sport-2-Midnight-Black-9477_14

 https://scandinavianbaby.pl/pol_m_Wozki_Przyczepki-rowerowe-dla-dzieci-4454.html

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO