Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Thule Shine Air Purifier Canopy – innowacyjna budka wózka z oczyszczaczem powietrza

Dla wielu rodzin z całego świata zanieczyszczenie powietrza jest smutną codziennością. Niemowlęta i małe dzieci są najbardziej narażone na szkodliwe skutki zanieczyszczenia – ponieważ ich płuca są w kluczowym momencie rozwoju. To dlatego firma Thule stworzyła budkę wózka z wbudowanym oczyszczaczem powietrza Thule Shine Air Purifier Canopy – czyli opcjonalne akcesorium dla wózka miejskiego Thule Shine, za sprawą którego twoje dziecko może oddychać w dowolnymi miejscu oczyszczonym powietrzem.

Firma Thule nawiązała współpracę ze szwedzkim startupem technologicznym bubl. AB – jej celem było stworzenie technologii oczyszczania powietrza, którą wykorzystano w budce Thule Shine Air Purifier Canopy. Bazujący na odkryciach naukowych i wykorzystujący technologie o potwierdzonej skuteczności system gwarantuje, że dziecko oddycha czystym powietrzem.

W budce zastosowano filtry EPA oraz cichy wentylator, który nie budzi śpiącego dziecka i nie przeszkadza mu – przez cały czas generuje on delikatny, spokojny przepływ oczyszczonego powietrza (każdej minuty dostarczając do budki do 150 litrów przefiltrowanego powietrza). Współpracująca z nim aplikacja porównuje jakość powietrza wokół budki oraz w jej wnętrzu, a także informuje użytkownika o konieczności wymienienia filtrów.

Budka Thule Shine Air Purifier Canopy wykorzystuje niezawodną technologię oczyszczania powietrza o potwierdzonej skuteczności

Small-Thule_Shine_Air_Purifier_Canopy_Air_Flow_Seat

Jak to działa:

  1. Zamontuj budkę na gondoli lub siedzisku twojego wózka Thule Shine
  2. Podłącz ładowalną baterię do budki
  3. Włącz oczyszczacz powietrza, ustaw szybkość nawiewu i połącz go z aplikacją (via Bluetooth), by monitorować jakość powietrza
  4. Umieść dziecko w wózku Thule Shine i razem cieszcie się spacerem w mieście

Thule Shine – kompaktowy, ale przestronny miejski wózek
Od niemowlęcia do małego dziecka – nowy wózek Thule Shine pozwala rodzicom wygodnie przemieszczać się po mieście od dnia narodzin. Wózek jest lekki, kompaktowy i łatwy w obsłudze (co czyni go idealnym do spacerowania w ciasnych miejskich zaułkach), jednocześnie jednak oferuje bezkompromisowy zestaw nowoczesnych funkcji. Wyposażono go m.in. w miękko wyściełane, odwracane siedzisko, dużą, wentylowaną i rozkładaną budkę oraz wbudowaną, regulowaną podpórkę pod nogi, zapewniającą wygodę i bezpieczeństwo.

Small-Thule_Shine_Bassinet_MistyRoseonBlack_A_Installed_ISO_11400300_11400204

Bogaty zestaw akcesoriów – przydatnych od dnia narodzin
Wózek Thule Shine jest kompatybilny z wieloma użytecznymi akcesoriami, które przydadzą się już od pierwszego dnia. Innowacyjna budka z oczyszczaczem powietrza Thule Shine Air Purifier Canopy może zostać zamontowana zarówno na gondoli, jak i siedzisku, dzięki czemu dziecko może oddychać oczyszczonym powietrzem we wszystkich kluczowych fazach rozwoju.

Small-Thule_Shine_Air_Purifier_Canopy_LS_Tokyo_230407_7630

Budka z oczyszczaczem powietrza Thule Shine Air Purifier Canopy pojawi się w sprzedaży latem 2023 r. w cenie 2 379 zł.

Wózek miejski Thule Shine jest dostępny w cenie 3 299 zł.

thule.com

Współpraca reklamowa

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO