Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Jak wybrać idealną maszynkę do golenia?

Niewiele jest urządzeń, które mają taki wpływ na życie mężczyzny, jak maszynka do golenia. Bez względu na to, czy zajmuje się on swoim zarostem codziennie, czy tylko wtedy, kiedy nie ma innego wyjścia, czy robi to z zaangażowaniem i fantazją, czy dla świętego spokoju – powinien mieć narzędzie, które idealnie się z nim zgrywa. Jak wybrać maszynkę, która odpowie na potrzeby mężczyzny i sprosta jego wymaganiom?

Idealna maszynka jest gotowa do działania wtedy, kiedy jest potrzebna i robi to, co do niej należy – bez zacięć, podrażnień i innych problemów, które wielu mężczyzn zniechęcają do golenia. Co więcej, idealna maszynka oferuje nie tylko golenie na gładko, ale zadowoli też wielbicieli wystylizowanego konturu oraz tych, których w dbaniu o zarost interesuje tylko to, żeby mieć to jak najszybciej za sobą. Jakich konkretnie wytycznych należy się trzymać, by znaleźć narzędzie, które pasuje do tego opisu?

Swoboda, której potrzebujesz

Dobre narzędzie pozwoli Ci eksperymentować z wizerunkiem. Jeśli masz ochotę na gładką twarz – będzie gładka. Jeśli chcesz mieć dobrze utrzymany kilkudniowy zarost – da sobie radę. Możesz mieć stylowy kilkudniowy zarost lub przyciętą brodę z zaznaczonym jak od barbera konturem z pomoca jednego urządzenia – OneBlade Face+Body. Z tą rewolucyjną maszynką możesz przycinać, nadawać kształt i golić włosy o każdej długości. OneBlade posiada nasadki, dzięki którym osiągniesz efekt takiego zarostu, jaki lubisz najbardziej lub przytniesz dłuższą brodę. Dwustronne ostrze o niewielkich rozmiarach umożliwia również stworzenie idealnych krawędzi i perfekcyjnych linii. Golenie jest szybkie, łatwe i komfortowe, nawet na wrażliwych obszarach, co pozwala uzyskać idealny styl w kilka sekund. OneBlade nie goli tak krótko, jak tradycyjne ostrza, aby nie podrażniać skóry, ale ogólny efekt to wciąż gładka skóra! Co więcej, w porównaniu do maszynek jednorazowych, nie zapycha się, nie podrażnia i jednym ruchem ścina nawet kilkudniowy zarost.

Nie tylko twarz się liczy

Tak jak włosy rosną nie tylko na twarzy, tak idealna maszynka powinna być gotowa do działania na każdym obszarze – zawsze skutecznie i bezpiecznie. OneBlade QP6620/20 ma w zestawie ostrze do twarzy, ostrze do ciała, nasadkę do twarzy z 14 długościami (0,4–10 mm), nasadkę grzebieniową do ciała oraz nakładaną nasadkę ochronną. Jeśli chcesz przyciąć włosy na ciele, załóż nasadkę grzebieniową do ciała, która przycina na długość 3 mm. Dzięki niej łatwo przytniesz włosy w dowolnym kierunku. Aby ogolić miejsca wrażliwe jak pachy czy okolice intymne, załóż nasadkę ochronną, która dodatkowo zabezpiecza przed podrażnieniami. Od teraz wystarczy Ci jedno urządzenie do całego ciała!

Zawsze tam, gdzie Ty

Idealna maszynka dopasowuje się do Twoich wymagań zamiast stawiać własne. Nie wymaga bliskości gniazdka elektrycznego, żeby działać. Naładowany OneBlade może pracować nawet 45 minut w dowolnych warunkach. Pracuje na sucho – bez pianki czy żelu oraz na mokro. Urządzenie jest wodoodporne, więc do golenia można nałożyć piankę lub używać go pod prysznicem. Jeśli masz mało czasu, ale chcesz ogarnąć twarz i ciało – zrobisz bez wysiłku. Tak właśnie działa idealna maszynka do golenia.

Rekomendowane ceny OneBlade Face+Body wynoszą:

QP6620/20 – 469,00 pln
QP2620/20 – 219,00 pln

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO