Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Naklejkowy boom, czyli jak pogodzić pokolenia?

Dla dorosłych pięć minut stanowi mgnienie oka, dla maluchów ten krótki czas jest wiecznością. Tata koncentruje się na przyszłości, syn żyje tu i teraz. Coś, co śmieszy mamę, niekoniecznie będzie bawić córkę, etc. Rodzice i dzieci bardzo się od siebie różnią. Inaczej postrzegają rzeczywistość. Mają inne poczucie humoru i upodobania. To, co w jednych budzi stanowczy sprzeciw, drugich zachwyca.

Owe odmienności dają o sobie znać w wielu codziennych sytuacjach, na przykład kiedy urządzamy królestwa naszych pociech. Nasuwa się pytanie: co zrobić, by pogodzić oba pokolenia i uniknąć niepotrzebnych kłótni? Przysłowiową nicią porozumienia (przynajmniej na polu dekoratorskim) mogą być naklejki do pokoju dziecięcego z naszej kolekcji. Z pewnością spodobają się młodszym i starszym. Chcesz się o tym przekonać? Zabierzemy Cię w niezwykłą podróż do świata bajek i czarów. Udowodnimy, że nawet tak skomplikowane zadanie jak aranżacja dziewczęcego bądź chłopięcego azylu, przy odrobinie dobrej woli, stanie się wspaniałą, niezapomnianą, i pouczającą przygodą…

<a href="http://www.redro.pl">www.redro.pl</a>
www.redro.pl

Jakie ozdoby będą najlepsze do pokoju dziecięcego? Naklejki 3D czy „zwykłe”?

Mówi się, że od przybytku głowa nie boli. Czy rzeczywiście? Mając do dyspozycji szereg rozmaitych opcji, niełatwo podjąć jedną, właściwą decyzję. W takiej sytuacji nietrudno o migrenę. Ale spokojnie, podpowiemy Ci czym kierować się przy zakupie naklejek do pokoju dziecięcego. Warto zwrócić uwagę na takie zagadnienia jak na przykład:

  • wielkość pomieszczenia – w ciasnych sypialniach najmłodszych domowników doskonale sprawdzą się dekoracje trójwymiarowe utrzymane w jasnych, stonowanych barwach (optycznie powiększą przestrzeń i dodadzą jej głębi);

  • wystrój wnętrza – naklejki zazwyczaj umieszczamy tylko na jednej ścianie, a zatem sięgając po konkretne ozdoby powinniśmy mieć na względzie kolorystykę i charakter pozostałych dekoracji wykorzystanych w aranżacji (ważne, by wszystkie elementy tworzyły zgraną, spójną całość);

  • rozmiary ozdoby – duża naklejka do pokoju dziecięcego może przytłoczyć, zdominować wnętrze, z kolei za mała nie będzie wystarczająco dobrze widoczna (należy więc zachować odpowiednie proporcje).

www.redro.pl

Bo każde dziecko jest wyjątkowe!

O wyborze dekoracji do sypialni naszych milusińskich nie powinny jednak przesądzać wyłącznie racje praktyczne. Nie zapominajmy o jednej niezwykle istotnej kwestii – brzdące spędzają w swoich pokojach mnóstwo czasu (na wypoczynku, zabawie, nauce, etc.). Trzeba zatem dołożyć wszelkich starań, by pokochały owe królestwa i poczuły się w nich naprawdę dobrze. Co zrobić, by wspomniany cel osiągnąć i czego unikać? Wystarczy przyjrzeć się zainteresowaniom pociech. Nie wolno ulegać stereotypom. Z góry zakładać, że dziewczynki uwielbiają róż, a chłopcy przepadają za niebieskim kolorem. Takie schematyczne myślenie jest dalece niesprawiedliwe. A jeśli szukasz uniwersalnych dekoracji, które przypadną do gustu zarówno małych dżentelmenów jak i księżniczek, sięgnij po ozdoby inspirowane filmami animowanymi Walta Disneya. Naklejki do pokoju dziecięcego z bajkowymi postaciami to strzał w dziesiątkę. Kaczor Donald, Goofy, Aladyn, Alicja w Krainie Czarów, Król Lew, Bambi, Dzwonnik z Notre Dame, Dumbo, Nemo, Herkules, Lilo i Stich, Mulan, Myszka Miki, Pocahontas, Piotruś Pan, Śpiąca Królewna, Kopciuszek, Tarzan, WALL·E…. Wymieniać można bez końca. Wśród kilkudziesięciu różnych wzorów każdy maluch znajdzie coś dla siebie. „Bohaterowie disneyowskich opowieści pomogą dziecku rozwinąć skrzydła wyobraźni. Rozbudzą w nim ciekawość świata i zachęcą do zgłębiania tajemnic rzeczywistości” – podkreśla ekspert z redro. Z takimi towarzyszami zabaw Twoja pociecha z pewnością nie będzie się nudzić!

https://redro.pl/naklejki/przeznaczenia/do-pokoju-dziecka/
https://redro.pl/naklejki/przeznaczenia/do-pokoju-dziecka/

Zdobywać szczyty, poszerzać horyzonty…

A co z nieco starszymi latoroślami, które wyrosły już z etapu fascynacji bajkami? O nich też pamiętamy. Z myślą o wielbicielach międzygalaktycznych przestworzy przygotowaliśmy naklejki z kosmicznymi motywami, z kolei miłośnikom podróży proponujemy ozdoby geograficzne – oryginalne, kolorowe mapy świata. Tego typu dekoracje stanowią dla młodego człowieka znakomitą okazję do powtórki informacji zdobytych na zajęciach i poszerzenia horyzontów…. Kto wie, może dzięki nim odkryje w sobie jakiś nowy talent?

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO