Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Attipas – pierwsze buty na pierwsze kroki

Poznajcie wyjątkowe buty dla dzieci na pierwsze kroki marki Attipas

Pierwsze buty Attipas to popularne na całym świecie obuwie dziecięce, opracowane z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie małych stóp dziecka.

Jak powstały buty dla dzieci Attipas?

Powstanie butów Attipas poprzedziło aż siedem intensywnych badań prowadzonych we współpracy z Centrum Poznawczo-Behawioralnym Uniwersytetu w Seulu.

Co oznacza nazwa Attipas?

Nazwa „Attipas” powstała z połączenia dwóch słów: koreańskiego „Atti” (najlepszy przyjaciel) oraz francuskiego „Pas” (krok) i w wolnym tłumaczeniu oznacza po prostu „Najlepszego Przyjaciela pierwszych kroków”.

Attipas to marka globalna z siedzibą główną w Korei Południowej

Obecnie buty dla dzieci Attipas dostępne są w większości krajów na całym świecie i wciąż zyskują na popularności.

Dlaczego obuwie dziecięce Attipas jest tak wyjątkowe i polecane przez specjalistów?

Attipasy są lekkie, elastyczne i antypoślizgowe. Łatwo się je zakłada na miękkie i pulchne stopki dziecka, a dzięki odpowiednio wyprofilowanej podeszwie zapewniają swobodny ruch palców. Elastyczna i cienka warstwa podeszwy umożliwia kształtowanie cech niezbędnych do prawidłowego rozwoju umiejętności stopy: dobrego czucia podłoża wszystkich nierówności, a przez właściwe dostosowanie się do nich możliwość nieskrępowanego doskonalenia reakcji równoważnych stopy i całego ciała – słowem zapewnia nie tylko idealne warunki mechaniczne, ale też te często ignorowane – pozwalające na stymulację zmysłów dziecka – czucia i równowagi.

Wysokie podbicie u dzieci? W przypadku Attipasów to żaden problem

W przypadku Attipasów nie ma znaczenia również problem często sygnalizowany przez rodziców, a mianowicie wysokość podbicia stopy dziecka. Attipasy bowiem są w stanie dopasować się i do tej płaskiej, i do tej wypukłej stopy. Buty Attipas nie potrzebują również modelowanej wkładki. Stopa dziecka do lat 3 cechują się fizjologicznym, płaskim kształtem spodu stopy. Naturalny kształt podeszwy Attipasów zmusza stopy dziecka do prawidłowej pracy i kształtowania ich cech motorycznych. Można to potraktować jako idealny przykład połączenia ochrony stóp i zapewnienia im niezbędnych warunków do prawidłowego rozwoju. Oprócz tego Attipasy są przewiewne dzięki specjalnym otworom wentylacyjnym w podeszwie.

Najważniejsze cechy obuwia dla dzieci Attipas

  • Bardzo lekkie i miękkie
  • Stymulują naturalny ruch palców
  • Oddychająca i antypoślizgowa podeszwa
  • Polecane przez polskich ortopedów i fizjoterapeutów
  • Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami
  • Wysoka jakość wykonania – nie zawierają szkodliwych substancji
  • Modny design

Więcej informacji na: www.attipas.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock