Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Dlaczego warto wybrać pieluszki wielorazowe MILA?

Wybierając pieluszki Mila, nie tylko troszczymy się o zdrowie dziecka, ale też o środowisko, w którym będzie się rozwijać. Spełniają wymagania dzieci, a rodzicom ułatwiają zachowanie higieny swoich latorośli. Dzięki pieluszkom Mila dzieciaki zdecydowanie szybciej uczą się korzystania z nocnika.

Pieluszkowe wkłady chłonne skutecznie chłoną wilgoć. Do dyspozycji mamy wkłady z mikrofibry, bambusa lub łączone dwustronne mikrofibra + bambus. Mogą być 3 lub 4 warstwowe. W tej roli doskonale sprawdzi się również tradycyjna tetra lub muślin.

Pieluszki Mila dbają o zdrowie dzieci. W wielorazówkach skóra dziecka ma kontakt z naturalnymi, oddychającymi tkaninami. To sprawia, że nie wywołują uczuleń i zmniejszają ryzyko odparzeń. Wspomagają również prawidłowy rozwój stawów biodrowych. Pieluszki są przewiewne i nie przegrzewają okolic narządów płciowych, minimalizując tym samym ryzyko negatywnego wpływu na płodność chłopców. Pieluszki Mila zostały przebadane w akredytowanym laboratorium.

Do tego są funkcjonalne – bardzo trwałe, nie wymagają prasowania, Zakupione raz pieluszki mamy cały czas „pod ręką” i nie musimy się martwić o ich kolejny zakup. Mogą służyć jako majteczki treningowe podczas odzwyczajania od pieluch.

Pieluszki wielorazowe to zakup ekonomiczny, ponieważ kupujemy je raz na cały okres pieluchowania, a potem może z nich korzystać jeszcze kolejne dziecko. Szacunkowy wydatek na pieluszki w okresie całego pieluchowania – jednorazówki ok. 3500 zł, duży zapas pieluszek Mila wraz z wkładami ok. 800 zł.

Używając wielorazowych pieluszek ograniczamy ilość wyrzucanych ton pieluszkowych śmieci, które rozkładają się setki lat. Tak chronimy środowisko naturalne naszego potomstwa.
Czy teraz już wiesz, dlaczego warto wybrać wielorazowe pieluszki Mila?

Cena od 21 zł
SIMED PPH www.simed.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock