Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Gama Bébé marki Uriage

Gama Bébé marki Uriage to nowa gama produktów do codziennej higieny i pielęgnacji delikatnej skóry dziecka, to składniki pochodzenia naturalnego w produktach o potwierdzonej skuteczności działania i wysokiej tolerancji skórnej. Stosowanie delikatnych formuł w produktach dedykowanych dla noworodków i niemowląt jest koniecznością, ponieważ delikatna skóra dziecka wymaga delikatnej pielęgnacji.

Uriage stworzył ekskluzywny kompleks do pielęgnacji skóry niemowląt, skomponowany z Wody Termalnej Uriage w połączeniu z Wyciągiem z Organicznej Szarotki. Naturalny i pozyskiwany lokalnie kompleks (obydwa składniki aktywne pochodzą z Alp) nawilża, łagodzi i chroni naskórek, jednocześnie wzmacniając barierę skórną. Produkty gamy BéBé zawierają do 98% składników pochodzenia naturalnego, zgodnie z obliczeniami normy ISO 16128.

Dermokosmetyki tej gamy oferują różnorodne konsystencje, a wszystkie są równie przyjemne w aplikacji. Oferta produktów do codziennej pielęgnacji skóry cechuje się lekkim, kwiatowym zapachem, który idealnie stapia się z zapachem skóry dziecka.

Produkty z gamy BéBé przeszły badania kliniczne pod kontrolą pediatryczną i dermatologiczną, co potwierdziło wysoką tolerancje skórną, ale też pozwoliło potwierdzić skuteczność działania.

Najważniejsze jest jednak to, że dermokosmetyki gamy Bébé są odpowiednie dla noworodków.

W gamie znajdą się produkty do:

Do Kąpieli:

– BÉBE 1st OLEJEK OCZYSZCZAJĄCY DLA DZIECI 500ML – to odżywczy olejek myjący, który delikatnie oczyszcza wrażliwą skórę dziecka.

– BÉBE 1st CRÉME LAVANTE KREM OCZYSZCZAJĄCY DLA DZIECI 500ML – to bogaty i kremowy Créme Lavante, który delikatnie oczyszcza i uzupełnia ochronną warstwę hydrolipidową na skórze.

Do Delikatnego oczyszczania:

BÉBE 1st WODA OCZYSZCZAJĄCA DLA DZIECI 500ML – dzięki wyjątkowo delikatnej bazie myjącej, bez zawartości mydła oraz fizjologicznemu pH delikatnie oczyszcza i usuwa zanieczyszczenia

Do Pielęgnacji:

BÉBE 1st MLECZKO NAWILŻAJĄCE DLA DZIECI 500ML – to delikatne i kremowe mleczko w formie emulsji, które intensywnie nawilża delikatną skórę dziecka i zapobiega jej wysuszaniu.

Na odparzenia okołopieluszkowe:

BÉBE 1st KREM PRZECIW ODPARZENIOM – skutecznie zapobiega pojawianiu się zaczerwienień i regeneruje naskórek osłabiony codziennym noszeniem pieluszek.

rp_Uriage_BEBE_210x148,5mm_prev

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock