Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Laktator elektryczny Lakta ZOE – naturalne i precyzyjne odciąganie pokarmu

Laktatory to urządzania, które stanowią jedne z podstawowych elementów wyprawki dla dziecka i przyszłej mamy. Nawet jeśli planujesz karmić piersią, to nigdy nie wiadomo, kiedy przyda się odciągnięcie mleka na czas Twojego wyjścia z domu lub będzie trzeba pobudzić laktację. Rodzima marka Simed oferuje wysokiej jakości laktator elektryczny Lakta ZOE wyposażony w innowacyjną technologię naśladującą naturalny rytm ssania dziecka. Z nim odciąganie stanie się dziecinnie proste!

Kiedy przyda się laktator Lakta ZOE?

Większość osób uważa, że laktatory są potrzebne wyłącznie wtedy, kiedy z jakiś przyczyn nie jesteśmy w stanie karmić dziecka bezpośrednio piersią. Oczywiście w tych sytuacjach urządzenia również się sprawdzają i pozwalają odciągnąć pokarm, który może być później podany przez tatę i opiekunkę. Ich zastosowanie jednak jest znacznie szersze.

Laktator Lakta ZOE doskonale sprawdzi się w połogu i na początku karmienia, kiedy to istnieje ryzyko zalegania pokarmu w piersiach. Pomoże się pozbyć jego nadmiaru i ułatwi płynną laktację. Odciągacz pokarmu pomaga także w sytuacji, kiedy mleka jest zbyt mało – stymuluje pierś do jej wzmożonej produkcji – lub w przypadku tzw. nawału mlecznego, gdy jest go z kolei bardzo dużo.

Lakta_ZOE_LE-05_www

Laktator elektryczny Lakta ZOE – poznaj zalety!

Największym atutem laktatora elektrycznego Lakta ZOE jest jego innowacyjna technologia, która w bardzo realistyczny sposób naśladuje naturalne odruchy ssania dziecka. Produkt wyposażono w dwie fazy działania. Pierwsza to faza stymulacji, a druga to faza głębokiego odciągania. Intensywność każdej z nich można dostosować do indywidualnych preferencji, dzięki 5 poziomom mocy urządzenia.

Kolejną zaletą urządzenia jest wyposażenie w akumulator, który ładujemy przez kabel USB i tradycyjną ładowarkę. To pozwala na jego użytkowanie bez konieczności ciągłego podłączenia do prądu. Dzięki temu można zabrać laktator ze sobą do pracy czy w podróż.

Warto wspomnieć także o ergonomicznym, elastycznym lejku silikonowym, który został tak zaprojektowany, by idealnie przylegać do kobiecej piersi. Miękki i przyjazny skórze materiał zapewnia duży komfort podczas użytkowania.

W zestawie produktu znajduje się butelka, do której można bezpośrednio odciągać pokarm, smoczek silikonowy oraz nakrętka i przykrywka, jeśli trzeba będzie przechować mleko w lodówce lub zamrażarce. Całość zwieńcza materiałowa torba, w której laktator można zabrać wszędzie ze sobą.

Na zakończenie warto wspomnieć, że Laktator Lakta ZOE nie zawiera szkodliwego BPA A (BPA 0%). Posiada certyfikat BPA Free. Jego bezpieczeństwo dla matki i dziecka potwierdza Świadectwo Jakości Zdrowotnej Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny, który dowodzi najwyższej jakości produktu marki Simed.

https://www.simed.pl/e-sklep/laktatory/laktator-elektryczny-lakta-zoe-2-fazowy/

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock