Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Lato z Mommy Mouse

Lato to czas wakacji. Zabawy w wodzie, nad morzem i nad jeziorem to czas, który wspomina się najmilej. Rodzice chętnie pokazują dzieciom przyrodę i pomagają odkrywać świat. Ale to też czas, kiedy musimy zwrócić szczególną uwagę na pielęgnację dziecka.

Latem tak dobieramy odzież dzieci, żeby zapewnić im ochronę przed słońcem i dobrą wentylację skóry. Pojawiają się wtedy częściej niż zwykle odparzenia u niemowląt. Wysoka temperatura i spocona skóra w pieluszce sprzyja powstawaniu odparzeń u niemowląt i małych dzieci. Aby tego uniknąć musimy zapewnić maluchom dopływ powietrza do pupy. W upał możemy trzymać niemowlę bez pieluszki, przykryte tylko tetrową lub bambusową pieluszką. Jeżeli musimy ubrać dziecku pieluszkę warto zastanowić się nad pieluszkami wielorazowymi. Zapewniają one maluchom dobrą wentylację skóry i przepływ powietrza wewnątrz pieluszki. Są zbudowane z delikatnych materiałów, które mają za zadanie zabezpieczyć ubranka przed zamoczenie, ale również zapewnić wentylację wrażliwych części ciała, narażonych na odparzenia. Pieluszki wielorazowe pozwalają skórze oddychać ponieważ zabezpieczone są membraną paroprzepuszczalną, jak wysokiej klasy ubrania sportowe. Pieluszka wielorazowa pozwala oddychać delikatnej skórze dziecka.

Polscy producenci pieluszek wielorazowych zadbali o komfort maluszków projektując dla nich oddychające i miękkie pieluszki wielorazowe. Firma Mommy Mouse stworzyła pieluszki wielorazowe, które swoją budową i materiałami przypominają ubrania sportowe. Wszystkie materiały są produkowane w Polsce i we Włoszech, mają atesty dla niemowląt, chociaż spełniają wymagania materiałów sportowych. Pieluszki Mommy Mouse mają jako jedyne na rynku elastyczny element w zapięciu, który ułatwia poruszanie się dziecka w pieluszce wielorazowej, element „pracuje” poruszając się wtedy kiedy dziecko wstaje, raczkuje i chodzi. Pomaga również mamie dopasować pieluszkę do rozmiaru dziecka.

Pieluszki wielorazowe coraz częściej stają się niezbędnym elementem wyprawki maluszków. Rodzice coraz częściej sięgają po nie i doceniają ich dobry wpływ na skórę dzieci. Pieluszka wielorazowa SIO/System Mommy Mouse została Hitem Mother & Baby w Warszawie 2016 jako Produkt Przyjazny Dziecku, to rodzice zdecydowali przyznać pieluszce wielorazowej tytuł produktu przyjaznego dziecku.

Pieluszki wielorazowe są kolorowe i pięknie wyglądają na pupach maluchów, ale przede wszystkim minimalizują odparzenia latem. Nie wymagają od nas szczególnego traktowania. Pierzemy je w pralce jak ubranka dziecka, w detergentach dla niemowląt. Nie wymagają gotowania i prasowania, to nowoczesna alternatywa dla pieluszek jednorazowych.

www.mommymouse.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO