Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Najlepsze meble od Troll Nursery

Otrzymujesz produkt bezpieczny.

W Troll Nursery przede wszystkim dbamy o bezpieczeństwo Twojego dziecka. Meble dziecięce Troll Nursery spełniają europejskie, australijskie i amerykańskie normy bezpieczeństwa. Użyte farby będące na bazie wody są nietoksyczne i całkowicie bezpieczne.

Otrzymujesz produkt solidnie wykonany

W Troll Nursery jesteśmy dumni oferując solidnie wykonane meble dziecięce. Nasi najwięksi odbiorcy ze Skandynawii, ale też ze Stanów Zjednoczonych, Australii czy Japonii doceniają naszą jakość.

Otrzymujesz produkt naturalny

W Troll Nursery do produkcji mebli dziecięcych używamy pochodzącego z północnych krajów Bałtyckich litego drewna brzozowego. Drewno jest starannie selekcjonowane i suszone. Struktura drewna brzozowego nadaje naszym meblom niepowtarzalny charakter i zapach. Po otwarciu kartonu nasz produkt nie wymaga wietrzenia.

Otrzymujesz produkt niepowtarzalny

W Troll Nursery stosujemy unikalne systemy i rozwiązania w produktach dla najmłodszych. Jesteśmy pionierami i wyznaczmy nowe trendy w meblarstwie dziecięcym.

Otrzymujesz produkt sprawdzony i dobrze zabezpieczony

W Troll Nursery bacznie obserwujemy i kontrolujemy wszystkie elementy na każdym etapie produkcji. Od wyboru partii drewna, poprzez suszenie aż po pakowanie i zabezpieczanie przed transportem. Nasze kartony są odpowiednio wzmacniane minimalizując ryzyko uszkodzeń.

Dbasz o środowisko

W Troll Nursery jesteśmy odpowiedzialni za środowisko. Posiadamy własny system recyklingu. Do ogrzewania i osuszania używamy własnych odpadów drzewnych oraz własnej produkcji brykietów, które są wydajną i ekologiczną alternatywą dla paliw kopalnych.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock