Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Powiew natury w nowej kolekcji Amy

Nature Bamboo by Amy to nazwa nowej kolekcji tekstyliów dla dzieci przygotowana przez polską firmę Amy. Nawiązanie do natury w koncepcji, materiałach, kolorach i wzorach to realizacja wizji firmy Otulamy dzieci miłością w zgodzie z naturą. Kolorowe łąki pełne kwiatów i owadów, odlatujące ptaki, wiejskie zwierzątka i morscy bohaterowie to motywy przewodnie pojawiające się na bambusowych i bawełnianych pościelach, owijakach, śpiworkach, poduszkach i becikach.

Ta niezwykła kolekcja Nature Bamboo by Amy inspirowana otaczającą naturą powstała we współpracy z polską ilustratorką i projektantką Agą Kobylińską. Ręcznie malowane wzory: kolorowa łąka, urocze owieczki i odlatujące gęsi to autorska, niepowtarzalna koncepcja, która powstała po połączeniu wizji Amy i artystki. Od zawsze staramy się żyć i pracować w zgodzie z naturą, a w tym roku postanowiliśmy wprowadzić ją do dziecięcych pokoików poprzez naturalne materiały, jakimi są bambus i bawełna oraz piękne wzory polskiej, wyjątkowej przyrody – podkreśla właściciel firmy Maciej Majcherczyk.

Uzupełnieniem kolekcji Nature Bamboo by Amy jest seria wzorów dla małych odkrywców i podróżników Bajkowe Przygody, która wprowadza dzieci w świat morskich opowieści, przygód na safari oraz w świat małych żeglarzy podróżujących w nieznane.

Najwyższej jakości bambus został wybrany ze względu na swoje ważne właściwości: jest delikatny i miękki jak jedwab, hipoalergiczny, idealny dla wrażliwej skóry maluszka, antybakteryjny i przeciwgrzybiczny, neutralizuje nieprzyjemne zapachy, doskonale absorbuje wilgoć, chroni przed szkodliwymi promieniami UV.

Kolekcja Nature Bamboo by Amy wprowadzi do pokoików maluszków i dzieci wyjątkowy klimat i powiew natury. To niepowtarzalna okazja od obcowania z pięknem wzorów i kolorów od pierwszych dni życia.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO