Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Sport (z dzieckiem) to zdrowie!

Piękna pogoda to już niemal stały składnik naszej codzienności, a jak dobrze wiadomo nic nie motywuje tak bardzo jak słońce! Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was krótki poradnik dotyczący aktywności – oczywiście na świeżym powietrzu i to w doborowym towarzystwie… Twojego maluszka! Poznaj naszą najnowszą ofertę stworzoną po to, by jeszcze bardziej umilić każdą wspólną aktywność!

Wózek miejski, biegowy oraz… do zadań specjalnych!

Na szczęście nie musisz już wybierać! W lionelo dążymy przede wszystkim do jak największej funkcjonalności – wiemy, że nadmiar sprzętu potrafi przytłaczać, dlatego staramy się tworzyć produkty uniwersalne, które dostosują się do Waszych potrzeb oraz preferencji.
Doskonałym przykładem jest Azura, która doskonale łączy funkcje tradycyjnej spacerówki z…. wózkiem biegowym lub wielofunkcyjną spacerówką do zadań specjalnych! Dzięki temu możesz z niej korzystać zarówno podczas codziennych spacerów i uprawiania bardziej wymagającej aktywności fizycznej, jak i pokonywania trudnodostępnych terenów!


Dzięki zastosowaniu trzech pompowanych kół, Azura świetnie sprawdzi się nie tylko w mieście, ale też na nierównych, nieutwardzonych drogach. Świetna amortyzacja zapewni zarówno Tobie, jak i maluszkowi komfort podczas pokonywanie wszelkiego rodzaju nierówności, a obszerna budka XXL z filtrem UV oraz wodoodporną powłoką ochroni Was przed każdą pogodą.
Podwójny system hamowania – zarówno w postaci klasycznego hamulca nożnego, jak i ręcznego hamulca linkowego sprawia, że możecie korzystać z Azury, jak tylko Wam się podoba – ręczny hamulec zagwarantuje Wam bezpieczeństwo podczas biegu czy spacerów po nierównych terenach. Natomiast na co dzień możecie używać centralnego systemu hamowania. Dodatkowo możliwość łatwego złożenia oraz odpięcia kół ułatwi przechowywanie poza sezonem.

Na rower, gotowi… start!

I to nie tylko! Cama to kwintesencja wielofunkcyjności – możecie z niej korzystać zarówno w roli przyczepki rowerowej, jak i… wózka! Obszerne pompowane koła zapewnią Wam stabilność podczas każdej przejażdżki, a innowacyjny system All-Round-Safety zagwarantuje bezpieczeństwo w trakcie podróży. Aby każda przejażdżka była jeszcze wygodniejsza, w zestawie znajdziecie aż dwa zaczepy rowerowe, dzięki którym nie musicie martwić się o przepinanie całego systemu podczas zmiany roweru.
Jeśli po długiej przejażdżce macie ochotę na spacer, nie musicie martwić się brakiem wózka – wystarczy odpiąć dyszel rowerowy, wpiąć dołączone do zestawu przednie koło i voilà –spacerówka gotowa! A to wszystko na wyciągnięcie… dyszla.

ABC_Cama_Azura_artykul_4

Aby dodatkowo ułatwić użytkowania, Cama posiada pojemny bagażnik, w którym nie tylko możecie przechowywać koło lub dyszel, ale również wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Natomiast o wygodę maluszka zadbają regulowane zagłówki w formie kieszonki na główkę, które zapobiegną jej opadaniu podczas drzemki. Co ważne, Cama pozwala na przewożenie zarówno jednego, jak i dwójki dzieci jednocześnie!

Wybierzcie wózek dostosowany do Waszych potrzeb i ruszajcie w trasę!

Współpraca reklamowa

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO