Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

LG prezentuje na targach ISH 2023 energooszczędne rozwiązania grzewcze zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb klientów

Pompa ciepła Therma V R290 Monobloc z czynnikiem chłodniczym o niskim wskaźniku GWP zapewnia wysoką wydajność, natomiast Therma V R32 Split 4 i 6 kW to idealne rozwiązanie do mniejszych przestrzeni

LG Electronics prezentuje na ISH 2023, wiodących na świecie targach ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC), nowe pompy ciepła Therma V™ R290 Monobloc i Therma V R32 Split o mocy 4 i 6 kilowatów (kW). Nowa Therma V R290 Monobloc wykorzystuje czynnik chłodniczy R290, który charakteryzuje się wyjątkowo niskim potencjałem tworzenia efektu cieplarnianego (GWP). Natomiast energooszczędne i zajmujące niewiele miejsca modele Therma V R32 Split o mocy 4 i 6 kW doskonale sprawdzają się w mniejszych pomieszczeniach i nowo wybudowanych domach.

Therma V R290 Monobloc firmy LG to przyszłościowe rozwiązanie HVAC, w którym zastosowano czynnik chłodniczy R290 o współczynniku GWP wynoszącym zaledwie 3, co stanowi odpowiedź na przepisy dotyczące czynników chłodniczych, które wejdą w życie w Europie w 2025 roku1.
Nowa powietrzna pompa ciepła (AWHP) przekonuje również minimalistycznym wyglądem, który pozwala jej bez trudu dopasować się do elewacji różnych domów i budynków. Wewnętrzne elementy systemu ukryte są za elegancką czarną kratką, która przywodzi na myśl łagodne fale. Góra, dół i boki urządzenia są wykończone w szarym odcieniu, który dobrze komponuje się z większością kolorów.
Nowa Therma V R290 Monobloc oferuje łatwe zarządzanie i wygodną obsługę zdalną. Aktualizacje oprogramowania i ustawienia instalatora można szybko przeprowadzić zdalnie, zapewniając klientom bezproblemową obsługę. Za pośrednictwem chmury LG Building Energy Control (BECON)2 dostępna jest również zdalna diagnostyka systemu.

1e82a04cd2899eba87ec7e375f145ee5
LG Therma V R290 Monobloc

Co więcej, nowa powietrzna pompa ciepła (AWHP) zapewnia lepszą wydajność ogrzewania wody i niezawodną pracę w niskich temperaturach. Oprócz ogrzewania wody na wylocie do temperatury 75 stopni Celsjusza Therma V R290 Monobloc pracuje z pełną wydajnością w temperaturach do minus 15 stopni Celsjusza.
Na targach ISH 2023 LG prezentuje również najnowsze uzupełnienie swojej serii pomp Therma V R32 Split – Therma V R32 Split 4 i 6 kW. Nowe modele są bardziej kompaktowe i lżejsze niż te z podstawowego typoszeregu, dzięki czemu są łatwiejsze do zainstalowania przez techników HVAC i doskonale nadają się do mniejszych przestrzeni. Ze względu na niewielkie pojemności urządzenia Therma V R32 Split 4 i 6 kW nie wymagają do pracy dużej ilości czynnika chłodniczego. Dzięki temu jednostki wewnętrzne produktów są zwolnione z wymogów dotyczących minimalnej powierzchni użytkowej, jakie zwykle obowiązują w przypadku rozwiązań wykorzystujących czynnik chłodniczy R32. Przekłada się to na większą elastyczność projektowania i może jeszcze bardziej uprościć proces instalacji.

3d2a7e9b95e261b8b51a20f1
LG Therma V R32 Split
94f020a486a64cd71cda8d7e75927101
LG Therma V R32 Split

— Wykorzystując czynniki chłodnicze o niskim GWP, nowe serie Therma V R290 Monobloc i Therma V R32 Split 4 i 6 kW firmy LG pomagają naszym klientom lepiej przygotować się na przyszłość. Będziemy nadal stosować w naszych rozwiązaniach grzewczych czynniki chłodnicze o niskim GWP, poprawiając jednocześnie wydajność i wygodę oraz oferując szerszą gamę produktów do zastosowań komercyjnych i mieszkaniowych.

James Lee, szef jednostki biznesowej Air Solution w LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company

Odwiedzający stoisko LG na targach ISH 2023 (E69, hala 12.1, Messe Frankfurt) mogą zapoznać się z nowymi pompami ciepła Therma V R290 Monobloc i Therma V R32 Split 4 i 6 kW firmy.

Kliknij po więcej informacji o pompach ciepła LG Therma V

1 Rozporządzenie Unii Europejskiej w sprawie fluorowanych gazów cieplarnianych, którego finalizacja planowana jest na 2024 r., prawdopodobnie wprowadzi do 2025 r. zakaz stosowania monoblokowych powietrznych pomp ciepła o GWP powyżej 150.

2 Do zdalnej aktualizacji oprogramowania, zdalnych ustawień instalatora i zdalnej diagnostyki systemu wymagana jest bramka Cloud Gateway.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO