Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

6 propozycji wielkanocnych prezentów, które uszczęśliwią najmłodszych

Wzajemne obdarowywanie się prezentami jest najczęściej kojarzone ze świętami Bożego Narodzenia, jednak coraz popularniejsze staje się dawanie prezentów również z okazji świąt wielkanocnych. W tym przypadku to nie Święty Mikołaj przynosi upominki najmłodszym a wielkanocny zajączek. Jakie prezenty najbardziej ucieszą malucha i zachęcą go do wiosennych zabaw? Przedstawiamy kilka propozycji.

1. Koło fortuny

Jedną z najbardziej znanych tradycji wielkanocnych jest szukanie czekoladowych jajek poukrywanych w ogródku. Zabawa może być rozrywką dla całej rodziny. Grę możemy urozmaicić, włączając do niej koło fortuny. Na poszczególnych polach zapisujemy miejsca ukrycia niespodzianek, a następnie kręcimy kołem. Wylosowane pole oznacza skrytkę, w którym będziemy szukać naszych jajek. Dla jeszcze większych emocji, niektóre z miejsc możemy pozostawić puste. Na koniec wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej jajek.

7de0bb60881e392a2b085bd545ac2db4

2. Zjeżdżalnia ogrodowa z koszem

Ciepła, wiosenna pogoda sprzyja zabawom na świeżym powietrzu. Zjeżdżalnia to świetny sposób na radosne spędzanie czasu przez najmłodszych. Ślizgawka marki Costway to artykuł wielofunkcyjny. Zamontowany z boku kosz umożliwia dzieciom również grę w koszykówkę. Jej lekka, składana konstrukcja sprawia, że jest łatwa do transportu i przechowywania. Można ją postawić w pokoju dziecka lub na zewnątrz w ogródku.

cf039834bec3fcc978c9dbbbad18fb4c

3. Chodzik w kształcie ołówka

Idealnym prezentem wielkanocnym dla najmłodszych dzieci będzie rowerek biegowy w kształcie ołówka. Pomoże maluchom rozwijać podstawowe umiejętności ruchowe – stabilnego stania oraz utrzymywania równowagi podczas chodzenia, odpychania się i jeżdżenia. Rowerek uniemożliwia wykonywanie ostrych zakrętów, tym samym zapobiega przewracaniu się. Chodzik jest odpowiedni dla dzieci od 10 do 24 miesięcy. Przykuwa wzrok swoim oryginalnym designem i jasnożółtym kolorem.

2d35e4de829a6a5c7b645c6964ee5a51

4. Piaskownica statek piracki

Zabawa w piasku wyzwala kreatywność i rozwija wyobraźnię. Nie wspominając już, że samo przesypywanie piasku jest dla małego dziecka wielką frajdą. Piaskownica w kształcie statku pirackiego zapewnia dużo miejsca do kopania, budowania, stawiania babek z piasku i nie tylko. Dzieci poczują się w niej jak członkowie pirackiej załogi. Praktyczna ławka z oparciem i podłokietnikami umożliwia malcom odpoczynek, gdy tylko zmęczą się swoją morską przygodą. Pod ławką znajdziemy dużo miejsca do przechowywania grabek, wiaderek i innych zabawek. Dzięki strukturze bez dna dzieci mogą kopać w piasku bez żadnych ograniczeń.

91b179b024ee20b708475d0bee4398dd

5. Huśtawka bocianie gniazdo

Huśtawka to świetna zabawa dla małych i nieco większych dzieci. Mocne, grube liny wytrzymują obciążenie nawet do 150 kg. Duża ilość miejsca do siedzenia sprawia, że mogą z niej korzystać również osoby dorosłe. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Jest wodoodporna i łatwo się ją czyści. Huśtawkę możemy zawiesić w domu lub na zewnątrz. Wysokość można dowolnie regulować w zakresie od 100 do 160 cm w zależności od indywidualnych potrzeb. Może służyć zarówno do zabawy, jak i wypoczynku przy książce.

7b8aa9ba3d6157019a2b91a6e61c0bd7

6. Składana hulajnoga z kołami LED

Hulajnoga zapewnia nieskończone godziny zabawy na świeżym powietrzu. Pomaga rozwijać równowagę i zdolności motoryczne dzieci. Podświetlane koła tworzą wyjątkową, radosną atmosferę oraz zwiększają widoczność podczas jazdy po zmroku. Hulajnoga ma możliwość regulacji, dzięki czemu łatwo dopasować ją do wzrostu malucha. Składana konstrukcja umożliwia proste przechowywanie i transport. Można zabrać ją ze sobą na wycieczkę do parku lub na wakacje.

39d94fc79fa18fd5160f965c4f369e54

Wymienione artykuły dla dzieci oraz wiele innych zabawek, akcesoriów i mebli do domu lub ogrodu znajdziemy na stronie Costway.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock