Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Absolutne orzeźwienie z nową lodówką Haier

Nie ma lepszego orzeźwienia w upalne dni niż zdrowe, chłodne napoje w zasięgu ręki w twoim domu. Absolutnie idealna kostkarka dająca lód wolny od wszelkich zapachów to jedno z rozwiązań, które proponuje marka Haier w najnowszej chłodziarce Multidoor 7 HCR7918EIMB. Co jeszcze posiada to niezwykłe urządzenie?

Zdrowe napoje w zasięgu ręki

Producent jak zawsze wsłuchując się w oczekiwania konsumentów w najnowszym modelu Multidoor 7 HCR7918EIMB stawia na wygodę użytkowania i bezpieczeństwo. Co sprawia, że chłodziarka jest wyjątkowa? Po pierwsze, wbudowana w drzwi urządzenia kostkarka do lodu Absolute Ice mająca własny system chłodzenia, całkowicie niezależny od chłodziarki i zamrażarki. W ten sposób zimne powietrze wewnątrz modułu jest wolne od zapachów, które nie przenikają z innych stref lodówki. Rezultat? Zarówno lód, jak i filtrowana woda są krystalicznie czyste i pozbawione niepożądanej woni innych produktów, byś mógł cieszyć się nimi w każdy upalny dzień. Po drugie, wystarczy jedno dotknięcie przycisku i czysta, przyjemnie schłodzona i filtrowana woda jest dostępna dzięki wyposażeniu lodówki w wygodny dozownik. Twoje napoje będą zdrowe i bezpieczne od wszelkich zanieczyszczeń, ponieważ chronić je będzie jedyna na rynku, innowacyjna technologia ABT Pro. Usuwa ona 99,99% bakterii nie tylko w chłodziarce, ale także w zamrażarce, skutecznie zapobiegając tworzeniu się pleśni i eliminując nieprzyjemne zapachy. Podczas pracy układu chłodzenia technologia ABT Pro rozkłada bakterie i cząstki zapachów na dwutlenek węgla i wodę, nie tworząc przy tym zanieczyszczeń. Możesz być zatem bardziej eko i korzystać z własnego źródła wody, rezygnując przy tym z zakupu wody w plastikowych butelkach.

28_34005147_15_12_p_hcr7918eimb

Świeżość na dłużej

Oprócz wspomnianego wcześniej systemu ABT PRO, który zapewnia bezpieczeństwo i czystość nie tylko wody i kostek lodu, ale również chłodzonych i zamrażanych produktów urządzenie wyposażone zostało w szereg technologii Fresher Techs. Wszystko po to, by twoja żywność pozostała na dłużej świeża i zachowała swój oryginalny smak. Specjalna szuflada Humidity Zone szczególnie zadba o twoje ulubione owoce i warzywa, zwłaszcza latem, kiedy jest najlepszy czas na sezonowe przysmaki. Membrana z włókien roślinnych utrzymuje wilgotność na poziomie 90% i automatycznie nią zarządza, co pozwala uniknąć kondensacji wody wewnątrz szuflady. Odpowiednia cyrkulacja chłodnego powietrza wewnątrz strefy sprawia, że przechowywane artykuły spożywcze dłużej zachowują swoje wartości odżywcze. Dla produktów wymagających indywidualnych potrzeb chłodzenia została stworzona również szuflada My Zone Plus, która pozwala jednym dotknięciem stworzyć optymalne warunki dla chłodzonych w niej produktów. Możesz ustawić temperaturę w szufladzie w zakresie od -1°C do +3°C, pamiętając o tym, że przedział od -1°C do 0°C jest idealny dla mięs, +1°C do +2°C dla warzyw, a +3°C to najlepsza temperatura dla owoców. Dodatkowo, lodówka wyposażona została w system poziomego przepływu powietrza Air Surround Cooling, w którym dysze chłodnego nawiewu znajdują się na każdej półce. Pomaga to w utrzymaniu jednolitej temperatury w całej chłodziarce i stanowi gwarancję, że przechowywana żywność będzie dłużej świeża, a zapachy nie będą się mieszać. Dzięki temu rozwiązaniu zapobiegniesz marnowaniu żywności. Zwłaszcza, że część produktów możesz również bezpiecznie zamrozić. W zależności od twoich aktualnych potrzeb specjalna strefa Switch Zone daje możliwość swobodnego przełączania pomiędzy chłodzeniem, a zamrażaniem w tym samym obszarze lodówki. Za pomocą cyfrowego wyświetlacza, znajdującego się na drzwiach urządzenia, zmienisz ustawienie temperatury w zakresie od -18°C do +5°C, od ciebie zależy czy większa będzie przestrzeń do zamrażania, czy do chłodzenia. A o bezpieczeństwo mrożonej żywności zadba Fresher Shield zmniejszając zużycie energii podczas automatycznego procesu rozmrażania. Rozwiązanie to ogranicza wahania temperatury i zapobiega przedostawaniu się ciepła z zewnątrz, co redukuje negatywny wpływ na trwałość i smak żywności niemal do zera. Przechowywane produkty zachowują swoje właściwości dwukrotnie dłużej niż w konwencjonalnej zamrażarce.

28_34005147_15_15_p_hcr7918eimb

Nowa chłodziarka Haier Multidoor 7 HCR7918EIMB to gwarancja bezpieczeństwa, świeżości i absolutnie najlepszych, schłodzonych napojów w twoim domu.

Więcej informacji: https://www.haier-europe.com/pl_PL/multidoor/34005147/hcr7918eimb/

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO