Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Akcesoria od Trilli na letnie upały

Pierwsze ciepłe dni już za nami. Wielu rodziców zastanawia się, jak zmienić wyposażenie wózeczka maluszka tak, aby było mu ciepło i komfortowo.

W tym temacie najważniejszą zasadą jest nieprzegrzewanie dziecka, bo zbyt grube ubranko czy liczba kocyków, którymi przykrywamy nasze pociechy, mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc. Pediatrzy i położne przypominają, że już w drugim miesiącu życia niemowlę potrafi samodzielnie regulować swoją temperaturę ciała, ponieważ w jego mózgu zakończył się już proces dojrzewania ośrodka termoregulacji.

W związku z tym w ciepłe, wiosenne dni przykrywamy dziecko jedną warstwą przykrycia. Może być to cieńszy kocyk, np. firmy Trilli (www.trilli.pl) dostępny również w zestawach z cieniutką podusią do wózeczka. Warto też zaopatrzyć się w prześcieradełko, na którym maluch, leżąc, nie będzie się dodatkowo pocił. Firma Trilli oferuje je w pięknych pastelowych kolorach dla chłopców i dziewczynek wyłącznie z polskich materiałów w składzie 100% bawełny.

Kiedy jednak na dworze panuje upał, wystarczy, jak śpiące dziecko przykryjemy pieluszką tetrową, która pozwoli skórze oddychać. W tym temacie można też poszaleć, gdyż obecnie dostępne wzory są nie tylko praktyczne, ale i modne, od miętowych gwiazdek po koralowe flamingi. Dziecku będzie pod taką pieluszką przyjemniej, gdyż podczas snu temperatura ciała się obniża. Gdy maluszek nie śpi, może leżeć bez przykrycia.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO