Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Bądź zawsze blisko dziecka

Nowa niania Philips Avent SCD630 pozwala przez cały czas cieszyć się bezpiecznym kontaktem z dzieckiem z zachowaniem prywatności. Usłyszysz swojego maluszka w doskonałej jakości dźwięku i zobaczysz go na niezwykle wyraźnym wyświetlaczu – zarówno w dzień, jak i w nocy.

Potrzeba nieustannego kontaktu z maleństwem w jego pierwszych miesiącach życia jest naturalna. W dzień czy w nocy, w każdym miejscu domu, rodzice powinni mieć pewność, że dziecko jest spokojne i bezpieczne, nawet wtedy, gdy nie są tuż koło swojego maluszka. Właśnie dlatego warto skorzystać z niezastąpionej niani video Philips Avent SCD630/52.

Nowa niania SCD630 pozwala cieszyć się widokiem śpiącego maluszka dzięki dużemu, kolorowemu ekranowi 8,9 cm (3,5″) o wysokiej rozdzielczości. Dwukrotne zbliżenie cyfrowe i przesuwanie widoku dają dodatkową pewność, że zobaczysz wszystko, co robi Twoje dziecko. Możesz też obserwować swoje dziecko zarówno w dzień, jak i w nocy za sprawą podczerwieni w trybie noktowizyjnym, który automatycznie uruchamia się w ciemności i zapewnia czysty obraz. Dodatkowo możesz nie tylko oglądać, ale również słuchać swojego dziecka – wysokiej jakości dźwięk zachwyca krystaliczną czystością. Każdy, nawet najcichszy śmiech, gaworzenie czy czkawkę malucha usłyszysz w doskonałej wyrazistości.

Ponadto możesz skorzystać z czujnika temperatury, który pozwoli Ci monitorować warunki panujące w pokoju dziecka. Twoje dziecko nie potrafi regulować temperatury ciała tak skutecznie jak dorosły, dlatego nawet niewielkie wahanie temperatury może sprawić, że stanie się ono niespokojne. Regulowany czujnik temperatury natychmiast powiadomi Cię za pośrednictwem cyfrowego wyświetlacza nadajnika o wszelkich zmianach warunków w pokoju maluszka.

Philips Avent dobrze wie, że nic tak nie uspakaja rozdrażnionego dziecka, jak łagodna kołysanka i ciepłe, delikatne światło lampki nocnej. Przebywając w dowolnym pomieszczeniu, możesz wybrać jedną z 5 odprężających melodii oraz włączyć lampkę nocną, aby pomóc Twojemu maluszkowi zasnąć.

Wewnątrz niania SCD630 posiada zasięg maks. 50 m, a na zewnątrz – maks. 300 m. Wyjątkowa funkcja odbiornika pozwala nawiązać całkowicie prywatne i bezpieczne połączenie z dzieckiem. Dzięki nowej, dostosowującej się technologii FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum) zakłócenia są minimalne. Dodatkowo dzięki wskaźnikowi połączenia zawsze wiesz, kiedy niania znajduje się w zasięgu i utrzymuje połączenie. Odbiornik sygnalizuje utratę zasięgu przez nianię oraz niski poziom naładowania baterii, dzięki czemu zawsze zachowasz łączność z dzieckiem. Wygodny, ładowany odbiornik zapewnia nawet 10 godzin bezprzewodowego monitorowania bez konieczności ładowania. Niania umożliwia także tryb eco, który warto włączyć, aby zmniejszyć pobór mocy, gdy w pokoju dziecka panuje spokój. Tryb eco wyłącza transmisję dźwięku i obrazu, a urządzenia nawiązują połączenie tylko wtedy, gdy dziecko wydaje dźwięki.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock