Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Bluzy chłopięce na każdą okazję — 5 sytuacji, kiedy warto je ubrać

Istnieje szereg ubrań, które po prostu trzeba mieć w szafie. W szczególności, kiedy mówimy o dorastającym chłopcu, który nie przepada za bardzo za zakupami. Dlatego koniecznie sprawdź, w jak wielu sytuacjach mogą sprawdzić się bluzy chłopięce i koniecznie wybierz dla swojego syna najmodniejszy model.

Jaką bluzę warto kupić dla chłopca w wieku 8-12 lat?

Przede wszystkim zwróć uwagę na rozmiar. Bluza nie może być ani za duża, ani zbyt ciasna. Gdy kupujesz online, często przy produktach znajdują się dokładne wymiary, więc zmierz swoje dziecko, zanim dokonasz zakupu, albo zasugeruj się już inną bluzą, którą już posiada. Następnie weź pod uwagę jej wygląd i materiał. Dobrym rozwiązaniem będzie bawełna, a jeśli chodzi o kolorystykę czy wzór, to już musisz zapytać o zdanie swojego syna. Nie ma sensu narzucać mu swojego gustu, bo to, co ubierają chłopcy w jego wieku, odzwierciedla ich osobowość.

Oczywiście zakupu możesz dokonać w sklepie internetowym np. www.51015kids.eu/chlopiec-8-12-lat/bluzy jeżeli zależy Ci na korzystnej cenie i dobrej jakości.

Kiedy chłopcy chętnie ubierają bluzy?

Na co dzień i w szkole

Bluza i T-shirt to ponadczasowe rozwiązanie, które pokochali dorośli oraz dzieci. Przede wszystkim chodzi tutaj o chłopców, którzy często są bardzo aktywni, a chodzenie w bluzie w żaden sposób ich nie ogranicza. Najważniejsze jest wybranie modnego i designerskiego modelu, jakim będzie można pochwalić się przed kolegami.

Podczas WF-u

Lekcje WF-u nie zawsze odbywają się w hali sportowej. Często uczniowie z nauczycielem wychodzą na dwór. Wtedy szczególnie konieczne staje się posiadanie bluzy. Koniecznie takiej niezbyt grubej i która ma w składzie przynajmniej w części naturalne materiały. Wiele bluz sportowych wykonanych jest z tkaniny przepuszczającej powietrze i wyposażonej dodatkowo w specjalną siatkę. Dzięki temu dziecko się nie przegrzeje, a do tego bluza nie będzie przeszkadzała w trakcie uprawiania sportu.

Na podwórku

Ubieranie się na tzw. cebulkę to znakomite rozwiązanie, aby się nie przeziębić i nie przegrzać. Wystarczy, że spojrzysz, a szybko przekonasz się, że zdecydowana większość chłopców uwielbia biegać po podwórku w krótkim rękawie i w rozpinanej bluzie, którą w każdej chwili mogą zdjąć. Koniec z niewygodnymi kurtkami jeansowymi czy pikowanymi.

Na zajęciach pozalekcyjnych

Zresztą niektóre bluzy chłopięce są zaprojektowane tak, że można w nich bez obaw biegać czy komfortowo siedzieć, np. podczas dodatkowych lekcji z języka angielskiego. Poza tym znakomitą sprawą jest to, że dzisiejsze bluzy mają aż tak wiele wzorów, kolorów czy napisów, że każdy chłopiec może dobrać taki model, który będzie zgodny z jego gustem. W końcu szczególnie w tym wieku właśnie dzięki tym, co jest przedstawione czy napisane na bluzie, można skutecznie wyrazić siebie.

Gdy jest chłodno

Rozpinane bluzy to doskonała opcja jesienią czy wczesną wiosną, gdyż mogą zastąpić kurtkę. Najlepiej jednak, aby posiadały też kaptur, który można wykorzystać, kiedy nagle na dworze zacznie padać.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock