Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Czas start! Przedświąteczne przygotowania z BackMit

Nadchodzi czas przedświątecznych przygotowań oraz gromadzenia przepisów na bożonarodzeniowe dania i wypieki. Aby uniknąć stresu w dniach poprzedzających spotkania z bliskimi, warto już teraz przygotować listę zakupów i wypełnić domową spiżarnię potrzebnymi składnikami. Mak mielony, tarte migdały czy orzechy BackMit to niezawodny sposób na pyszne święta.

BackMit: niezbędny składnik nowoczesnego i tradycyjnego menu

Ile rodzin, tyle skojarzeń ze świętami i sposobów celebrowania tego czasu. Zarówno zwolennicy tradycyjnych potraw, jak i miłośnicy kulinarnych eksperymentów, do wykonania świątecznych dań potrzebują składników najlepszej jakości.

Kutia, makiełki, makowiec czy aromatyczne rogaliki to popisowe słodkości wigilijne, które mogą być przygotowane w wielu wersjach. Zawsze jednak jednym z podstawowych składników w ich recepturach jest mak. Kiedyś wymagał on długiego przygotowania, polegającego na namaczaniu i mieleniu, co zabierało cenny czas. Dziś warto sięgnąć po praktyczny, wygodny w użyciu mak mielony BackMit, by ekspresowo przygotować smakowite specjały.

07_11_bm_mak_mielony_200

Pełnia smaku i wygoda użytkowania

Mak mielony BackMit jest gotowy do użycia od razu po otwarciu opakowania; wystarczy jedynie zalać go gorącą wodą lub mlekiem. To produkt całkowicie naturalny, bez dodatku sztucznych barwników, konserwantów czy aromatów.

07_11_bm_orz_wloskie_tarte_200

Każdy z artykułów tartych BackMit dostępny jest w opakowaniu, które chroni zawartość przed oddziaływaniem promieni słonecznych. To sprawia, że produkty BackMit zachowują świeżość przez długi czas, a ich przydatność do spożycia pozwala na wygodne przechowywanie w kuchennej spiżarni.

07_11_bm_orz_laskowe_tarte_200

Tarte orzechy włoskie, laskowe lub migdały to niezastąpiony dodatek do ciast i farszy, a także zamiennik tradycyjnej mąki pszennej w wielu kreatywnych przepisach kulinarnych. Uniwersalność zastosowań sprawia, że produkty BackMit warto mieć w kuchennych zapasach w większej ilości, ponieważ wzbogacają smak potraw i wypieków nie tylko od święta.

07_11_bm_migdaly_tarte_200

BACKMIT MAK MIELONY:

Dostępna gramatura: 200 g, 500 g, 1 kg
Sugerowana cena detaliczna: 200 g: 8,79 zł; 500 g: 21,09 zł; 1 kg: 39,99 zł.

BACKMIT TARTE ORZECHY WŁOSKIE:

Dostępna gramatura: 200 g
Sugerowana cena detaliczna: 200 g: 14,19 zł

BACKMIT TARTE ORZECHY LASKOWE:

Dostępna gramatura: 200 g
Sugerowana cena detaliczna: 200 g: 14,19 zł

BACKMIT TARTE MIGDAŁY:

Dostępna gramatura: 200 g
Sugerowana cena detaliczna: 200 g: 14,19 zł

www.vog.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO