Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Świąteczne prezenty dla najmłodszych. Niech będą wyjątkowe!

Dzieci stają się centrum świątecznych spotkań. Na nich skupia się uwaga, bo sprawiają, że ten niezwykły czas jest jeszcze bardziej radosny. Podczas świąt wiele rzeczy dzieje się dla nich po raz pierwszy: ubieranie choinki, próbowanie świątecznych potraw i oczywiście… rozpakowywanie prezentów! Okres świąt to czas na wspólną zabawę z milusińskimi. Okazją do jej rozpoczęcia są zabawki. Fisher-Price to rozumie, dlatego oferuje zabawki do kreatywnej, rodzinnej zabawy, które są doskonałymi prezentami.

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który skłania do spędzania cennego czasu z bliskimi. Dla maluszków to okres nieustających zdziwień i obserwowania zmian w otoczeniu. Przecież choinka, błyszczące ozdoby i kolorowe lampki wywołują tyle ekscytacji! Okres świąt to również moment na obdarowywanie dzieci prezentami. Jaką wartość dla dorosłych ma obdarowywanie maluszków? – Sprawianie innym radości, obserwowanie ich ekscytacji i zadowolenia powoduje, że sami zaczynamy odczuwać podobne emocje. Na dodatek, poprzez odpowiedni dobór prezentów, mamy możliwość pobudzać zdolności i umiejętności dzieci – podkreśla psycholożka dziecięca, Aleksandra Piotrowska. Wybierając upominki dla szkraba, powinniśmy pamiętać, aby przynosiły one radość, stwarzały okazję do kreatywnej zabawy w gronie rodzinnym i wpierały jego rozwój.

To właśnie dzięki prezentom święta nabierają wyjątkowego blasku, a chwile spędzone z ukochanymi maluchami stają się jeszcze bardziej niezwykłe. – Wartość prezentów wzrasta w oczach dziecka, kiedy może się nimi bawić z najbliższymi. Samo bycie razem, uwaga rodziców poświęcana dziecku w trakcie zabawy czyni zabawki bardziej atrakcyjnymi – zaznacza A. Piotrowska. Nie bagatelizujmy zatem prezentów i wspólnych zabaw w okresie świąt, ale wykorzystujmy możliwości, jakie one stwarzają.

Czym Ty obdarujesz maluchy w te święta? Oto propozycje od Fisher-Price, które sprawią, że świąteczne chwile będą wyjątkowe dla całej rodziny.

Prezentownik od Fisher-Price

Zabawki dla dzieci w wieku od 0 do 6 mscy:

Wydra Usypianka – Przytulanka Oddychający Uspokajacz to doskonała zabawka na prezent dla najmłodszych. Ta pluszowa zabawka już od pierwszych dni życia maluszka pomaga mu się uspokoić i zasnąć. Wydra wprowadza przytulną atmosferę, dzięki temu, że jej mięciutki brzuszek rytmicznie unosi się i opada jak podczas oddychania, a delikatne światełko i łagodna muzyka sprzyjają wyciszeniu. Podczas świątecznych spotkań wyderka pomoże maluszkowi poczuć się bezpiecznie w gronie dalszej rodziny.
https://www.smyk.com/p/fisher-price-wydra—oddychajacy-uspokajacz-maskotka-interaktywna-i6505366

Miękkie pianinko „Baw się i kop” to prawdziwa uczta dla zmysłów. Podświetlane klawisze i duże kontrastowe wzory pomagają rozwijać wzrok malucha. Szeleszczący panel i przyjemne, wesołe dźwięki dbają o rozwój słuchu dziecka. Na pianinku znajdują się 4 klawisze, które pociecha może aktywować kopnięciami nóżek i uruchamiać tym samym światełka i muzykę. To doskonały prezent dla małych muzyków.
https://www.smyk.com/p/fisher-price-miekkie-pianinko-baw-sie-i-kop-zabawka-niemowleca-i7553083

Muzyczny Pingwinek Kiwaczek to wesoły kompan, który „rośnie” z dzieckiem od zabawy na brzuszku po zabawę na siedząco. Pomaga wprowadzać zasadę przyczyny i skutku, bo reaguje na dotyk maluszka machaniem skrzydełek i muzyką. Szkrab szybko się uczy, jak wprowadzić Pingwinka w ruch, więc chętnie przewraca się na brzuszek, aby uruchamiać radosne dźwięki. Ten miły towarzysz z pewnością stworzy okazję do wspólnej, rodzinnej zabawy podczas świąt.
https://www.smyk.com/p/fisher-price-muzyczny-pingwinek-kiwaczek-zabawka-niemowleca-i7553084

Zabawki dla dzieci w wieku od 6 do 18 mscy:

Szczeniaczek Uczniaczek „Ucz się i śmiej” to interaktywny przyjaciel, dzięki któremu maluch uczy się pierwszych 100 słów: nazw części ciała, kolorów i kształtów, a także liczenia i alfabetu. Dobra jakość dźwięku i serdeczny głos lektora zachęcają dziecko do powtarzania, więc pociecha uczy się mówić poprawnie i wyraźnie. Szczeniaczek Uczniaczek umili nadchodzące święta ponad 75 piosenkami, dźwiękami i melodiami.
https://www.smyk.com/p/fisher-price-szczeniaczek-uczniaczek-poziomy-nauki-zabawka-interaktywna-i6210544

 

Szczeniaczek-Uczniaczek-FPFPM71HI6-zdjecie-lifestylowe

 

„Ucz się i śmiej” Muzyczny Stolik DJ-a to odpowiednia zabawka do ćwiczenia zręczności, siadania i wstawania. Stolik jest wyposażony w technologię Poziomów Nauki, która dostosowuje zabawę do etapu rozwoju dziecka i jego potrzeb. To zabawka, która pomoże rozkręcić prawdziwą, świąteczną imprezę! Niech maluch stanie za konsolą i poczuje się jak prawdziwy DJ.
https://www.smyk.com/p/fisher-price-poziomy-nauki-muzyczny-stolik-dj-a-zabawka-edukacyjna-i7553080

 

Stolik-DJa-FPHRB65HI4-zdjecie-lifestylowe

 

Taneczna Gwizda DJ-ka to interaktywna zabawka, która „ożywa” dzięki kolorowym światełkom i ponad 75 dźwiękom: melodiom, piosenkom i wypowiedziom. DJ-ka wprowadza maluchy w świat literek, liczenia i kolorów. Ta muzyczna zabawka ma specjalną sprężynkę, dzięki której podskakuje, zapraszając do aktywnej zabawy. Z Taneczną Gwiazdą w te święta będziecie tańczyć i skakać do wesołej muzyki.
https://www.smyk.com/p/fisher-price-taneczna-dj-ka-interaktywna-zabawka-niemowleca-i7553078

Zabawki dla dzieci w wieku od 18 do 36 mscy:

Little People Edukacyjna Myjnia Samochodowa to interaktywna zabawka, która pozwala poczuć się dzieciom jak w prawdziwej myjni. Tutaj maluchy „zatankują”, „umyją” samochód, zrobią „przegląd”, a potem wyruszą po przygody! 2 figurki, narzędzia mechanika i autko sprzyjają wymyślaniu przez dzieci historii i odgrywaniu ciekawych ról. Podczas świąt zdecydujcie wspólnie, jak potoczy się zabawa. Myjnia to duży zestaw, który z pewnością zrobi wrażenie na maluchach.
https://www.smyk.com/p/fisher-price-edukacyjna-myjnia-samochodowa-zestaw-do-zabawy-i7591421

 

myjnia

 

Little People Muzyczna Farma Małego Odkrywcy: Dzięki temu zestawowi dzieci odkrywają tajemnice gospodarstwa i pomagają farmerowi troszczyć się o zwierzęta. Gdy mali gospodarze się bawią, piosenki i radosne dźwięki wprowadzają je w świat liczenia i odgłosów zwierząt. Zestaw zawiera 1 figurkę farmera, 4 figurki zwierzątek i 2 elementy „jedzenia”. To sprawia, że dzieci chętnie bawią się w odgrywanie ról. Jaki scenariusz wymyślicie wspólnie w te święta?
https://www.smyk.com/p/fisher-price-little-people-muzyczna-farma-malego-odkrywcy-zestaw-do-zabawy-i7076217

Podaruj Pierwszą Radość z Fisher-Price
Jeśli w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia chcesz zostać podwójnym Świętym Mikołajem, weź udział w konkursie Podaruj Pierwszą Radość i wygrywaj nagrody, które będą wspaniałymi prezentami. Do wygrania 3×5000 zł na rodzinne wyjazdy i zestawy zabawek o wartości 750 zł. Szczegóły konkursu znajdują się na stronie: www.podaruj-radosc.pl.

 

KV FP Podaruj pierwsza radosc FINAL

Współpraca reklamowa

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO