Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Thule prezentuje nowy wózek Thule Urban Glide 3: gdy przygoda spotyka się z codzienną wygodą

Nadszedł czas, by cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu jak nigdy wcześniej z nowym wózkiem Thule Urban Glide 3. Nowa wersja ulubionego wózka, doskonałego na każdy teren, wyposażona jest w zestaw nowych funkcji i jest – po raz pierwszy – dostępna również w wariancie czterokołowym. To więcej niż wózek – to obietnica przygody, stylu i wygody dla nowoczesnych rodzin.

”Thule Urban Glide 3 stworzony został w oparciu o konstrukcję, która nie tylko zdobyła wiele międzynarodowych nagród, ale stała się też ulubionym wyborem rodzin z całego świata. To fundament naszej oferty, zapewniający doskonałe wzornictwo oraz funkcjonalność. Najnowsza wersja Thule Urban Glide 3 wprowadza ekscytujące nowe funkcje oraz wyczekiwany przez użytkowników wariant czterokołowy, co stanowi znaczący krok naprzód. Nowy wózek powstał w oparciu o głosy od użytkowników oraz naszą chęć stałego rozwijania i udoskonalania” – mówi Sara Berggren, Product Manager w Thule Group.

Więcej komfortu dla małych podróżników

Thule Urban Glide 3 jest stworzony dla rodzin, które żyją w ruchu. Nie ważne, czy chodzi o nawigowanie po miejskich ścieżkach czy wędrowanie po szlakach – ten lekki wózek nie zna kompromisów w kwestii wygody, funkcjonalności czy stylu. Wśród nowych funkcji i rozwiązań znalazły się:

• Wygodna gondola dla wózka na każdy teren – dzięki opcjonalnego gondoli Thule Urban Glide Bassinet błyskawicznie możemy stworzyć wygodny wózek dla najmłodszych dzieci.

• Wbudowany podnóżek, który wraz z odświeżonym bezstopniowym systemem pochylania oparcia zapewnia idealny komfort podczas spacerowej drzemki.

• Powiększony daszek – zapewnia ochronę przed słońcem i deszczem, jednocześnie zapewniając świetną wentylację w ciepłe, letnie dni.

Szeroki wybór stylów

Dostępne będą trzy różne wersje Thule Urban Glide 3 – do każdej z nich będzie można zamontować stylową gondolę Thule Bassinet:

Thule Urban Glide 3: Klasyczny model na każdy teren, teraz wyposażony w nowy zestaw funkcji.

Thule Urban Glide 4-kołowy: wersja idealna do miasta, zapewniające niezrównaną manewrowość

podczas eksplorowania miejskich tras.

Thule Urban Glide 3 double: Pojemny podwójny wózek, zaprojektowany tak, by mieścił się w drzwi,

nie ograniczając przy tym komfortu dzieci.

Wózki dostępne są w nowych, harmonijnych kolorach

Model Thule Urban Glide 3 jest oferowany w kolorach Nutria, Mid Blue oraz Black, zaś Thule Urban Glide-kołowy – w Soft Beige oraz Black. W czarnych wersjach wykorzystywane są tkaniny barwione metodą solution-dye (barwienie w masie), która pozwala ograniczyć o 80% zużycie wody w porównaniu z tradycyjnymi metodami.

Wózki z serii Thule Urban Glide 3 trafią na rynek w 2024 r, poczynając od Thule Urban Glide 3 (single+double), który pojawi się 1 lutego. Thule Urban Glide 4-kołowy pojawi się 1 marca.

Współpraca reklamowa

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock