Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Domowe porządki – sprawniej, szybciej, skuteczniej

Codziennie, w sobotę, przed świętami… Robimy domowe porządki. Ile czasu chcielibyśmy im poświęcać? Na pewno jak najmniej. Jest na to sposób – kolorowa pomoc od Paclana.

Z każdym bałaganem – dużym czy małym – uporamy się szybciej i łatwiej, jeśli do posprzątania użyjemy odpowiednich akcesoriów. Zdarza się jednak, że nie wszystko, czego potrzebujemy, aby zrobić porządek, mamy akurat pod ręką. To zabraknie właściwego detergentu, to czystej ściereczki. I już sprawne sprzątanie staje pod znakiem zapytania. Jak uniknąć takich sytuacji?

Sięgnij po mikrofibrę

To naprawdę najlepszy sposób na szybkie i skuteczne domowe porządki. Ściereczka z mikrofibry jest wielofunkcyjna i uniwersalna. Można używać jej do różnych prac: czyszczenia blatów, podłóg, płytek, okien, luster; zmywania naczyń; polerowania delikatnych powierzchni, jak granit czy stal nierdzewna; usuwania kurzu z mebli i z szuflad; wycierania plam po rozlanych napojach.

Możliwość wielorakiego stosowania ściereczek z mikrofibry wynika z właściwości materiału, z jakiego są wytwarzane. Uniwersalne ściereczki z linii Practi marki Paclan wyróżniają się wyjątkową chłonnością wilgoci, brudu i kurzu oraz wytrzymałością. Ponadto ściereczki z mikrofibry idealnie sprawdzają się w czyszczeniu – zarówno na mokro, jak i na sucho. Są przyjemne w dotyku, miękkie i nie pozostawiają smug i zarysowań na ścieranych powierzchniach.

Sięgnij po Paclan Practi

Marka Paclan za cel stawia sobie, aby artykuły, które produkuje, były niepowtarzalne, „z charakterem”, by ułatwiały jej klientom wykonywanie codziennych, domowych obowiązków. Nie mogło więc zabraknąć w ofercie produktowej Paclana również mikrofibry.

Poręczność i praktyczność ściereczek z mikrofibry jest naprawdę nieoceniona. To, że ich użycie nie wymaga wody, że szybko schną, że mają estetyczny wygląd – to wszystko sprawia, że chętnie używane są nie tylko do utrzymania czystości w domu, ale i także poza nim – na przykład w samochodzie. Poza tym mają jeszcze jedną niepodważalną zaletę – są wielokrotnego użytku. Posłużą nam dłużej niż zwykłe szmatki. – mówi Marta Krokowicz, Marketing Manager marki  Paclan.

Aby oczyścić zabrudzoną ściereczkę z mikrofibry, wystarczy wypłukać ją w wodzie lub wyprać z podobnymi kolorami w temperaturze do 60°C. Zaraz po wysuszeniu można używać jej ponownie. Oznacza to, że nie musimy często wymieniać i kupować kolejnych szmatek, co jest atutem przy licznych domowych wydatkach.

Zestaw różnokolorowych ściereczek z mikrofibry typu Practi jest także ekonomiczny i praktyczny. Ściereczek w komplecie jest 5, a dzięki temu, że każda z nich ma inną barwę, można stosować je do różnych czynności – na przykład żółtą do czyszczenia łazienki, a różową do ścierania blatów kuchennych.

I choć żadna z nich nie pościera za nas kurzu, nie usunie zacieków i plam, to z pewnością ułatwi i usprawni naszą pracę. Dlatego warto zapamiętać – przy szarych obowiązkach sięgaj po kolorową pomoc.

Uniwersalne ściereczki z mikrofibry mix z linii Practi, 5 sztuk. Cena ok. 9,50 zł. Paclan, www.paclan.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock