Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Kolejna zabawka czy gra komputerowa na Dzień Dziecka?

Jak co roku, przed pierwszym czerwca trwają poszukiwania prezentów, które ucieszą nasze dzieci. Niektóre bez wahania składają zamówienie na konkretne przedmioty, ale co zrobić z tymi, które nie zażyczyły sobie nic specjalnego? Z pomocą przychodzi marka Dr.Bacty oferująca kolorowe, szybkoschnące ręczniki stanowiące niezbędnik każdej torby pakowanej na wycieczkę szkolną czy wyjście na basen.

Kupując prezent na Dzień Dziecka warto postawić na coś praktycznego i wartościowego. Nowa zabawka, kolejna gra komputerowa, czy gadżet technologiczny świetnie sprawdzają się, jako podarunki, jednak tym razem warto postawić na coś, co rzeczywiście przyda się dziecku, ale również dużo ułatwi rodzicom.

Mały, ładny i praktyczny

Ile raz zdarzyło się, że mokry ręcznik basenowy dziecka leżał w torbie kilka dni lub został rzucony w kąt? Ile razy dziecko wracało z plaży z brudnym ręcznikiem sypiąc za sobą piasek? Jak często pakując walizkę dziecka na wyjazd pojawia się problem z brakiem wolnego miejsca, bo ręczniki zajmują za dużo przestrzeni? Wydaje się, że na te problemy nie ma rozwiązania, a jednak wystarczy tylko dobrać odpowiedni produkt, np. ten oferowany przez markę Dr.Bacty. Ręczniki te poza tym, że nie zajmują dużo miejsca, ładnie wyglądają – mają ciekawe i kolorowe wzory – charakteryzują się wysoką chłonnością, dokładnością wykonania oraz gramaturą.

Bez bakterii i grzybów

Dr.Bacty jako jedyna marka w Polsce szyje ręczniki z wykorzystaniem najlepszej na świecie, antybakteryjnej technologii Polygiene®, dzięki której nie trzeba prać tak często rzeczy mających styczność z wilgocią. Wystarczy je wysuszyć, a zawarte w Polygiene® jony srebra zadbają o zahamowanie rozwoju bakterii i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Jednocześnie ręczniki Dr.Bacty są bezpieczne dla skóry – nie zakłócają jej flory antybakteryjnej. Dlatego stanowią odpowiedni prezent dla każdego dziecka, a przy okazji również rodzice będą spokojniejsi, że ich pociecha korzysta z produktu najwyższej jakości.

Więcej o produktach Dr.Bacty na stronie https://drbacty.com

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO