Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Limitowana kolekcja butelek Avent z Szefem kuchni

Znamy wyniki głosowania w Aventowej zabawie w ramach kampanii Kim będę, gdy dorosnę. Jak się okazuje polskie mamy najczęściej myślą o tym, by ich dziecko zostało szefem kuchni, doktorem lub milionerem! Butelki Avent Natural ze wszystkimi 6 wygranymi zawodami trafią do sprzedaży na przełomie lipca i sierpnia.

Rozmyślanie o przyszłości dziecka zamiast sztywnego planowania może przybrać zabawną formę. Udowodnił to Philips Avent ze swoją kampanią Kim będę, gdy dorosnę. Marka zaprosiła mamy do wspólnej zabawy i głosowania na zawody, które zostaną przedstawione na butelkach Natural z limitowanej kolekcji.

W Aventowej zabawie mamy mogły wybierać spośród 20 zaproponowanych zawodów/pasji, które mogły wyrażać przyszłość ich maluszka. Jak zagłosowały? Najwięcej mam wybrało wzór Szef kuchni, Doktor i Milioner, a kolejne 3 popularne zawody, które pojawią się na butelkach Natural 260 ml to: Księżniczka, Odkrywca i Strażak. Mamy chętnie wskazywały także na tancerza, bossa i gwiazdę rocka. Ciekawe, ile z tych zabawnych rozważań okaże się prawdą i ilu małych szefów kuchni już niedługo będzie serwować potrawy swoim rodzicom.

Butelki Avent Natural z pewnością przypadną mamom do gustu nie tylko z powodu zabawnych rysunków przedstawiających zawody. Dzięki szerokiemu smoczkowi kształtem przypominającemu kobiecą pierś, a także wygodnym płatkom butelki Natural sprawiają, że dziecko ssie w niemal identyczny sposób jak z piersi. Ułatwia to łączenie karmienia piersią i z butelki, gwarantując maluszkowi najlepszy start w życie. Jeszcze w te wakacje rodzice będą mogli cieszyć się sprawdzonymi i w dodatku spersonalizowanymi butelkami Philips Avent Natural z limitowanej kolekcji z 6 wybranymi wzorami. Pierwsze zestawy z butelkami 260 ml z kolekcji Kim będę, gdy dorosnę Milioner i Doktor są dostępne w sprzedaży już teraz.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock