Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Limitowana kolekcja butelek Avent z Szefem kuchni

Znamy wyniki głosowania w Aventowej zabawie w ramach kampanii Kim będę, gdy dorosnę. Jak się okazuje polskie mamy najczęściej myślą o tym, by ich dziecko zostało szefem kuchni, doktorem lub milionerem! Butelki Avent Natural ze wszystkimi 6 wygranymi zawodami trafią do sprzedaży na przełomie lipca i sierpnia.

Rozmyślanie o przyszłości dziecka zamiast sztywnego planowania może przybrać zabawną formę. Udowodnił to Philips Avent ze swoją kampanią Kim będę, gdy dorosnę. Marka zaprosiła mamy do wspólnej zabawy i głosowania na zawody, które zostaną przedstawione na butelkach Natural z limitowanej kolekcji.

W Aventowej zabawie mamy mogły wybierać spośród 20 zaproponowanych zawodów/pasji, które mogły wyrażać przyszłość ich maluszka. Jak zagłosowały? Najwięcej mam wybrało wzór Szef kuchni, Doktor i Milioner, a kolejne 3 popularne zawody, które pojawią się na butelkach Natural 260 ml to: Księżniczka, Odkrywca i Strażak. Mamy chętnie wskazywały także na tancerza, bossa i gwiazdę rocka. Ciekawe, ile z tych zabawnych rozważań okaże się prawdą i ilu małych szefów kuchni już niedługo będzie serwować potrawy swoim rodzicom.

Butelki Avent Natural z pewnością przypadną mamom do gustu nie tylko z powodu zabawnych rysunków przedstawiających zawody. Dzięki szerokiemu smoczkowi kształtem przypominającemu kobiecą pierś, a także wygodnym płatkom butelki Natural sprawiają, że dziecko ssie w niemal identyczny sposób jak z piersi. Ułatwia to łączenie karmienia piersią i z butelki, gwarantując maluszkowi najlepszy start w życie. Jeszcze w te wakacje rodzice będą mogli cieszyć się sprawdzonymi i w dodatku spersonalizowanymi butelkami Philips Avent Natural z limitowanej kolekcji z 6 wybranymi wzorami. Pierwsze zestawy z butelkami 260 ml z kolekcji Kim będę, gdy dorosnę Milioner i Doktor są dostępne w sprzedaży już teraz.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO