Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Nie marnuj czasu na wiosenne porządki

Powitaj wiosnę w domu, ale nie marnuj czasu na sprzątanie. Przygotuj się do wiosennych porządków z nowoczesnymi odkurzaczami bezprzewodowymi i generatorami pary Philips, które pozwolą zaoszczędzić Twój czas.

Dni są coraz dłuższe, na dworze jest też cieplej, a kalendarzowa wiosna już przybyła. To dobry czas, by jak co roku przewietrzyć mieszkanie po zimie i wziąć się za wiosenne porządki. Nikt jednak nie powiedział, że musisz na nie przeznaczać całe weekendy! W tym roku wykorzystaj nowoczesne urządzenia AGD, które znacznie przyspieszą obowiązki i wykorzystaj zaoszczędzony czas na przyjemniejsze sprawy. Od tego jest w końcu wiosna!

Mycie i odkurzanie za jednym razem

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Philips SpeedPro Max Aqua to nowoczesne urządzenie 3 w 1, które odkurza, myje za jednym pociągnięciem i posiada wyjmowany odkurzacz ręczny. Od teraz zamiast najpierw zamiatać czy odkurzać, a potem myć podłogi na mokro, możesz to robić za jednym razem. Oznacza to, że posprzątasz podłogi dwa razy szybciej, i to z jakim efektem! Do mycia wystarczy użyć wody z kranu lub dodać do niej trochę przezroczystego detergentu. Akumulator 25,2 V litowo-jonowy gwarantuje nieprzerwaną pracę odkurzacza bezprzewodowego nawet do 75 minut, a cyfrowy wskaźnik poziomu naładowania sygnalizuje konieczność ładowania akumulatora.

Wiosenne sprzątanie z bezprzewodowym odkurzaczem SpeedPro Max Aqua będzie również niezwykle wygodne. Podświetlenie LED w nasadce odkurzacza pomoże Ci dostrzec i usunąć każdy kurz w nawet tam, gdzie się go nie spodziewasz. Dzięki zintegrowanej szczelinówce i szczoteczce przydatne akcesoria masz zawsze pod ręką. Pozwolą Ci one sprzątać w wygodny dla Ciebie sposób, nawet w trudno dostępnych miejscach takich jak przestrzenie między meblami czy róg sufitu. Dodatkowo odkurzacz ręczny pozwoli na sprzątanie zanieczyszczeń z mebli czy tapicerki. W ten sposób odkurzysz raz, a dobrze, a Twój stary mop czy odkurzacz nie będą Ci już potrzebne.

Ponadto jeśli masz w domu czworonoga, przyda Ci się z pewnością mini elektroszczotka dostępna w modelach FC6904 i FC6902, za pomocą której z łatwością usuniesz z sofy sierść zwierząt domowych i zabrudzenia.

Wiosenne prasowanie

Wiosną wreszcie można schować grube płaszcze i swetry, a wyciągnąć lżejsze ubrania, które będą jednak wymagały odświeżenia. Do prasowania większych partii ubrań świetnie nadaje się generator pary, gdyż ma o wiele silniejszy wyrzut pary i mniejszą wagę niż tradycyjne żelazko parowe. W ten sposób nie będziesz męczyć nadgarstka, a za to szybko wyprasujesz całą górę ubrań. Generator pary Philips z łatwością rozprasuje nawet uporczywe zagniecenia już za jednym pociągnięciem, a ty pożegnasz się ze starym żelazkiem.

Dostępna w generatorach pary Philips PerfectCare technologia OptimalTemp gwarantuje dodatkowo prasowanie bez regulacji temperatury, ale też bez ryzyka przypalenia. Dzięki temu możesz prasować wszystkie ubrania po kolei, bez konieczności ich sortowania i czytania metek lub czekania aż urządzenie ostygnie czy podwyższy temperaturę, a to znów przyspieszy całą akcję. Ponadto podczas prasowania nie musisz odstawiać żelazka na podstawę – można postawić je bezpośrednio na prasowanej tkaninie lub na desce do prasowania, a po 10 minutach żelazko wyłączy się automatycznie. I ani Ty, ani nikt inny z domowników niczego już nie przypali! Prasowanie jest więc szybkie i bezpieczne.

Ze względu na o wiele silniejszy wyrzut pary, żelazka z generatorem możesz też użyć do wygodnego prasowania w pionie, i to nie tylko sukienek, ale też firanek czy zasłon, które z okazji wiosennych porządków pewnie też upierzesz.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock