Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Robovac LR30 Hybrid+, czyli 2 miesiące sprzątania bez opróżniania odkurzacza

Automatyczne odkurzacze to wspaniały wynalazek – pozwalają bez większego wysiłku utrzymać dom w czystości, potrafią wjechać we wszelkie zakamarki (który my, odkurzając, często pomijamy), a wiele z nich potrafi dodatkowo myć podłogi na mokro. Najlepsze z nich to jednak te, którymi możemy precyzyjnie sterować (wysyłając je do sprzątania tam, gdzie jest w danym momencie potrzebne) oraz te, które wyposażone są w system automatycznego opróżniania pojemnika (co szczególnie docenią właściciele większych mieszkań/domów oraz posiadacze psów). Taki właśnie jest nowy odkurzacz automatyczny marki Eufy – model Robovac LR30 Hybrid/Hybrid+.

Robovac LR30 Hybrid+ oraz Robovac LR30 Hybrid to de facto to samo urządzenie – oba modele różnią się tylko tym, że w wersji Hybrid+ odkurzacz oferowany jest w zestawie ze stacją dokującą wyposażoną na pojemnik na śmieci.
Oczywiście, proces „transferu” nieczystości z pojemnika na kurz w odkurzaczu do stacji odbywa się w pełni automatycznie – dla użytkownika oznacza to, że obsługa odkurzacza ograniczona jest do minimum. Musi on tylko uruchomić urządzenie, skonfigurować je pierwszy raz, przeprowadzić pierwsze odkurzanie (jednego lub wielu pięter – robot może zapamiętać wiele map), a następnie zaprogramować częstotliwość odkurzania. Wszystkie te operacje wykonać można wygodnie z poziomu aplikacji mobilnej (która umożliwia również m.in. włączenie odkurzania lub mopowania domu/wskazanej strefy w dowolnym momencie).

Eufy Robovac LR30 Hybrid_1

Czysto i bez nieprzyjemnych zapachów

Później wystarczy już tylko na kilka tygodni (w sprzyjających okolicznościach – co 60 dni) wymienić antybakteryjny worek ze śmieciami w stacji. Oczywiście, nie trzeba o tym pamiętać – odkurzacz sam poinformuje użytkownika, gdy przyjdzie na to czas. Co istotne, worek jest nie tylko antybakteryjny, ale też dezodoryzujący, co oznacza, że ogranicza on nieprzyjemne zapachy i rozwój bakterii. Sam proces wymiany worka również jest maksymalnie higieniczny – wystarczy go po prostu wyciągnąć ze stacji i wrzucić do kosza na śmieci.
Model Robovac LR30 Hybrid+ jest zatem idealnym rozwiązaniem dla posiadaczy większych mieszkań/domów oraz właścicieli gubiących sierść zwierzaków, w których do posprzątania jest duża przestrzeń i dużo kurzu/włosów. Na mniejszych przestrzeniach doskonale sprawdzi się bazowy Robovac LR30 Hybrid – w jego przypadku wbudowany w odkurzacz pojemnik na kurz o pojemności 330 ml z powodzeniem wystarczy na kilka dni odkurzania.

Sterowanie głosowe i zakazane strefy

Obie wersje odkurzacza obsługują systemy głosowe Amazon Alexa oraz Asystent Google, a także oferują również zaawansowaną funkcję mopowania (z trzema poziomami nawilżania), możliwość wskazania obszarów, które nie powinny być odkurzane/mopowane, a także funkcję BoostIQ™, dzięki której odkurzacz wykrywa wjechanie z podłogi na dywan i automatycznie zwiększa moc odkurzania, by dokładniej go doczyścić.

Eufy Robovac LR30 Hybrid+_1Eufy Robovac LR30 Hybrid+_2

Wbudowana bateria wystarcza na 145 minut nieprzerwanego sprzątania, a maksymalna głośność pracy to 62 dB (w najsilniejszym/najgłośniejszym trybie odkurzania Max – jednym z czterech dostępnych). Odkurzacz bez problemu pokonuje przewyższenia sięgające 20 mm – więc pokona większość progów i wjedzie także na dywan z dłuższym włosiem.
Oba modele są już dostępna na polskim rynku – Robovac LR30 Hybrid+ kosztuje 1 999 zł, zaś Robovac LR30 Hybrid wyceniono na 1 499 zł.

Więcej informacji, w tym m.in. pełną specyfikację techniczną urządzeń, znaleźć można na stronie Easyuse.pl.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO