Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Wyprawka noworodka

Wyobraziliśmy sobie, jak czuje się maleństwo po opuszczeniu brzucha mamy i zrobiliśmy listę rzeczy, które chciałoby mieć pod ręką w nowym otoczeniu.

Po pierwsze potrzebuje ciepła i przytulania, dlatego numerem jeden byłby rożek, w którym jest przytulnie i miękko, jak u mamy. Można maleństwo ciasno owinąć, ułatwia noszenie dziecka, a po rozpięciu służy jako puszysta mata, którą można rozłożyć np. na szpitalnym łóżku.

Do dodatkowego otulenia lub osłonięcia np. przykład podczas karmienia idealna byłaby bambusowa chusta. Zajmuje niewiele miejsca, a przyda się w wielu sytuacjach, jako otulacz, kocyk, chusta dla mamy przy karmieniu, czy jako osłona od światła, a nawet ręcznik. Jest duża, więc można nią osłonić cały wózek gdy maleństwo śpi.

Kolejną pozycją na liście byłaby poduszka do karmienia, bo tulenie, spanie i jedzenie to główne aktywności maluszka. Każdy bobas potrzebuje chwili, aby nauczy się jeść, dlatego trzeba mu zapewnić komfort i spokój. Poduszka do karmienia na pewno będzie pomocna, ponieważ zapewni dziecku dobre i wygodne podparcie, a mamie odciąży rękę. Maluszki też uwielbiają spać na poduszkach do karmienia.

Co jeszcze zabrałby ze sobą bobas? Na pewno dorzuciłby do torby muślinowe pieluszki, czyli produkt o wielu zastosowaniach. Po pierwsze to najlepsza przytulanka, którą dzieci uwielbiają mieć przy buzi, gdy zasypiają, a w odróżnieniu od maskotek są bardzo miękkie, delikatne i łatwo je prać. Można je rozłożyć pod główką maluszka, aby ochronić poduchę, łóżeczko lub ramię mamy przed ulewaniem. Przydadzą się, aby rozłożyć na zimnej wadze podczas ważenia lub lekarskiego badania.

Pierwsze chwile życia maleństwa utrwalicie pewnie na wielu zdjęciach, dlatego przygotowaliśmy dla Was selekcję najładniejszych wyborów maluszka, które będą również cieszyć oko mamy. Życzymy magicznych chwil.

Więcej inspiracji na www.pinknomore.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock