Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Skuteczne i delikatne czyszczenie

Dzięki dziewięciu opcjom szczotkowania, intuicyjnemu czujnikowi nacisku, zaawansowanej technologii sonicznej Philips Sonicare oraz innowacyjnej główce AdaptiveClean, szczoteczka Philips Sonicare FlexCare Platinum wykracza poza tradycyjne czyszczenie. Szczoteczka wspiera leczenie chorób dziąseł i poprawia ich stan w zaledwie dwa tygodnie.

Regularnie czyścisz zęby i zastanawiasz się, czy to wystarczy, aby utrzymać prawidłową higienę jamy ustnej? Niekoniecznie. Dbanie o same zęby to za mało – troski wymagają także przestrzenie międzyzębowe oraz dziąsła. To właśnie schorzenia dziąseł postrzegane są jako największe zagrożenie dla uzębienia. Szacuje się, że nawet co drugi dorosły Polak i co trzeci nastolatek mają problemy z dziąsłami. Przyczyny mogą mieć oczywiście podłoże genetyczne lub być uwarunkowane chorobami ogólnoustrojowymi, ale kluczowe są jednak zaniedbania w sferze codziennej higieny. Dlatego warto zatroszczyć się o zdrowie dziąseł i zamienić manualną szczoteczkę na szczoteczkę soniczną Philips Sonicare FlexCare Platinum.

Szczoteczka soniczna Philisp Sonciare FlexCare Platinum dzięki 62 000 ruchom szczotkującym na minutę zapewnia doskonałe czyszczenie, którego rezultaty można zobaczyć i odczuć. Dynamiczny sposób czyszczenia technologii sonicznej Philips Sonicare kieruje natleniony płyn głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł, skutecznie usuwając płytkę nazębną. Dodatkowo FlexCare Platinum posiada zaawansowaną główkę AdaptiveClean, która dostosowuje się do unikalnego kształtu Twoich zębów i dziąseł. W efekcie powierzchnia kontaktu może być nawet 4 razy większa w porównaniu ze zwykłą szczoteczką i można usunąć nawet 10 razy więcej płytki nazębnej wzdłuż linii dziąseł oraz w przestrzeniach międzyzębowych. Sonciare FlexCare Platinum zapewnia także skuteczne czyszczenie dziąseł i poprawę ich zdrowia w zaledwie 2 tygodnie. W rezultacie stosowania szczoteczki zmniejsza się też ilość krwawiących miejsc.

Szczotkowanie z FlexCare Platinum jest jednak nie tylko skuteczne, ale także delikatne. Szczoteczka jest wyposażona w wyjątkowy, intuicyjny czujnik nacisku, który pozwala unikać zbyt mocnego szczotkowania. Nawet jeśli nie zauważysz, że szczotkujesz zęby za mocno, szczoteczka soniczna FlexCare Platinum zarejestruje to za Ciebie. Uchwyt szczoteczki po prostu delikatnie wibruje, informując, że należy szczotkować zęby delikatniej.

Z kolei dzięki mnogości opcji jakie oferuje FlexCare Platinum sposób czyszczenia zębów możesz dostosować do swoich potrzeb. Szczoteczka posiada trzy różne tryby czyszczenia: Clean, White i Deep Clean oraz trzy ustawienia intensywności: niskie, średnie i wysokie. Program Clean to standardowy 2-minutowy cykl czyszczenia, program White to z kolei 2,5-minutowy program czyszczenia zębów z funkcją szczególnie dokładnego usuwania nalotów i przebarwień, zakończony polerowaniem, a Deep Clean to 3-minutowe czyszczenie zębów w szczególnie trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo szczoteczka FlexCare Platinum jest wyposażona w dwa zegary – jeden z nich sprzyja dokładnemu szczotkowaniu zębów przez 2 minuty, a drugi przypomina co 30 sekund kiedy należy zmienić miejsce szczotkowania.

Szczoteczka jest też wygodna, gdyż z całkowicie naładowanej FlexCare Platinum można regularnie korzystać nawet przez trzy tygodnie. Szczoteczkę soniczną można też z łatwością zabrać w podróż – zestaw zawiera futerał podróżny i niewielkich rozmiarów ładowarkę. Dzięki temu o zdrowie swoich zębów i dziąseł możesz dbać w każdych warunkach.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO