Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Czas przedszkolaka – mój pierwszy Planer

Pójście do przedszkola to ważny moment w życiu młodego człowieka. Z wielu badań wynika, że od tego jak wykorzysta ten czas może zależeć czy dobrze będzie sobie radził w szkole, a potem w dorosłym życiu.

W wydanym właśnie poradniku pełnym praktycznych porad i – co najważniejsze – ćwiczeń, noszącym tytuł Czas przedszkolaka. Mój pierwszy planer w przystępny sposób rodzice znajdą gotowy przepis na podarowanie swojemu dziecku lepszej przyszłości.

Czas przedszkolaka. Mój pierwszy Planer to pomocnik harmonijnej edukacji dla rodziców i opiekunów, którzy chcą rozbudzić w swoich dzieciach wewnętrzną ciekawość świata i głód wiedzy. Poprzez szereg dobranych do potrzeb rodziców ćwiczeń mogą oni wiele się dowiedzieć o swoich przedszkolakach.

Czas przedszkolaka. Mój pierwszy Planer to jedyne w swoim rodzaju połączenie pamiętnika, poradnika i zbioru gier i zabaw dla dzieci w wieku 4+ oraz ich rodziców.ksiazka
Książka jest znakomitym towarzyszem dla dziecka, którzy stoją na progu rozpoczęcia swojej nauki i pójścia do przedszkola.
Dzieci wspólnie z poradnikiem poznają pierwszych kolegów i koleżanki, uruchomią robota, zagrają w bingo, pobawią się w detektywów, ale nie tylko. Jest to doskonały wstęp do wiedzy, z jakiej dzieci będą korzystać przez całe życie.

Książka będzie wreszcie znakomitą pamiątką na przyszłość. Jedno spojrzenie w Planer po latach przywoła falę miłych wspomnień.

Czas przedszkolaka. Mój pierwszy Planer to:

  • zadania wyzwalające kreatywność i zdolności artystyczne u dziecka
  • wyzwania skierowane na rozwój spostrzegawczości i koncentracji dziecka
  • sposób dla dziecka na poznanie i obserwację otaczającego świata
  • wstęp do zagadnień związanych z organizacją czasu i planowaniem
  • kreatywne zadania dla rodziców – sposób na zacieśnienie relacji z dzieckiem
  • pamiątka na przyszłość – po latach przywoła falę miłych wspomnień
  • angażujące gry i zabawy, które pochłoną młodego człowieka

 

O autorceksiazka

Anna Zawadzka jest specjalistką w dziedzinie planowania i doradztwa edukacyjnego dla dzieci w wieku szkolnym. W 2014 roku założyła Better Academy – Centrum Edukacji, szkołę oferującą zajęcia pozalekcyjne rozwijające i pielęgnujące umiejętności niezbędne na rynku pracy przyszłości. Jest pomysłodawczynią i autorką serii planerów edukacyjnych dla dzieci, książek łączących zalety pamiętnika, kalendarza i osobistego automotywatora. Dotąd w ramach serii ukazały się: Planer wakacyjny, Planer szkolny oraz Planer przedszkolaka. Książki skierowane są do dzieci i przeznaczone zarówno do pracy samodzielnej, jak i z udziałem ich opiekunów (rodziców, nauczycieli).

Książka dostępna na stronie https://planerydladzieci.pl/

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock