Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Najnowsza książka Natalii Sońskiej „Ostatni śnieg tej zimy” wydawnictwa Czwarta Strona

Gdy Twój maluszek śpi, a Ty potrzebujesz chwili relaksu, świetnie sprawdzi się najnowsza książka Natalii Sońskiej „Ostatni śnieg tej zimy” wydawnictwa Czwarta Strona. Ta znana i uwielbiana przez czytelniczki autorka książek obyczajowych tworzy historie, które pozwalają oderwać się od codzienności, dają nadzieję i otulają niczym najcieplejszy kocyk. „Ostatni śnieg tej zimy” to rozczulająca i rodzinna opowieść o problemach w małżeństwie, niepoddawaniu się i sile dziecięcej miłości. Skorzystaj więc z chwili wolnego, zaparz kubek gorącej herbaty i zanurz się w lekturze!

O czym opowiada „Ostatni śnieg tej zimy”? Marta i Paweł to małżeństwo z kilkuletnim stażem, w którym dawno wypalił się żar młodzieńczej miłości. Pochłonięci karierą zawodową, stopniowo coraz bardziej się od siebie oddalają i coraz częściej kłócą. Mimo starań i prób naprawy związku wciąż jest im do siebie nie po drodze. Okazuje się również, że nawet w fundamentalnych kwestiach dotyczących przyszłości, mają zupełnie inne plany…

e_ostatni-snieg-tej-zimy_300dpi

Życie młodego małżeństwa zostaje przewrócone do góry nogami w dniu, gdy niespodziewanie pojawia się w nim Blanka – siedmioletnia dziewczynka, którą mają tymczasowo się opiekować. To nowe wyzwanie zdecydowanie nie ułatwia i tak skomplikowanej sytuacji między małżonkami. Nietypowe zadania szczególnie przytłaczają Pawła. Mimo początkowych obaw szybko przekonuje się jednak do rezolutnej dziewczynki. Razem z Martą starają się sprostać tej niecodziennej sytuacji bycia rodzicami na pełen etat.

Czy wyzwania, przed którymi stanęli Marta i Paweł, są w stanie uzdrowić ich związek? Czy niczym wiosenny promień słońca stopią śnieg, by w ich małżeństwie znowu zagościła wiosna? Natalia Sońska w tej ciepłej i rodzinnej historii pokazuje, że szczera miłość dziecka ma niesamowitą moc!

Książka dostępna w sprzedaży od 26 stycznia w księgarni Wydaje nam się.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock