Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

OGRÓD PEŁEN EMOCJI

Trzy siostry, trzy zupełnie odmienne osobowości, które, mimo wszelkich różnic, połączone są z sobą najcenniejszym spoiwem, jakim jest siostrzana miłość. “Ogród pełen emocji” to niesłychanie cenna książka o emocjach, wartościach, ideałach, która poruszy serce zarówno dziecka, jak i dorosłego. Bezsprzecznie, to jedna z tych pozycji, które docierają do najciemniejszych zakamarków ludzkiego serca, wywołują tam istną burzę i nie pozwalają o sobie zapomnieć, jeszcze długo po lekturze!

Autorka w błyskotliwy sposób nakreśliła świat widziany oczami młodych dziewczynek. Jak wspomniałam wcześniej, każda z nich jest inna i każda jest wyjątkowa, a różnice wcale nie przeszkadzają w budowaniu pięknej, silnej, cennej relacji. Każdy człowiek czymś się wyróżnia, a jednak wszyscy są sobie równi, dotyczy to zarazem wyglądu, pochodzenia, jak i stanu zdrowia. Książka nie tylko uczy akceptacji, tolerancji, ale przypomina, że zawsze warto mieć swoje zdanie, nawet jeśli jest ono odmienne od pozostałych. Pod postacią subtelnej opowieści, Ewa Bolesta-Mroczek wspiera kształtowanie się osobowości młodego człowieka, umacnia jego poczucie wartości, ale i zachęca do doceniania tego, co już jest w naszym posiadaniu i dostrzeganiu piękna w każdym momencie życia.

Na ogromne brawa zasługują piękne ilustracje, które przyciągają uwagę, wspaniale obrazują poznawaną historię, rozbudzają wyobraźnię i zachęcają do poprowadzenia refleksyjnej rozmowy, która z pewnością pozostanie w sercu na bardzo długo. Historia napisana jest wyjątkowo lekkim i przyjemnym piórem, a całość dopełniają notatki o ciekawych gatunkach zwierząt, które ze względu na formę, pozostaną w pamięci na bardzo długo.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock