Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Pożyczalscy -audiobooki kultowej powieści

Pożyczalscy to magiczna opowieść, którą czyta Pani Edyta Jungowska. Okazuje się, że Pani Edyta nie jest tylko uzdolnioną aktorką, ale i fenomenalną lektorką. Od wielu lat ma własne wydawnictwo, które publikuje audiobooki oraz książki dla dzieci i młodzieży. Nagrywanie premierowych audiobooków- „Pożyczalscy” oraz „Pożyczalscy i wielki świat” pomogło jej przetrwać pandemię.

Historii Pożyczalskich słucha się z zapartym tchem i jak macie w domu przedszkolaka to polecam Wam najnowszy hit od Wydawnictwa Jung-Off-Ska. Tym bardziej, że teraz obie są na promocji, zobacz tu.

Tytułowi Pożyczalscy to malusieńkie stworzenia, które mieszkają w starych, położonych na odludziu domach pod podłogą. Mają swój świat i swoje przygody i wszystko, co posiadają- jest pożyczone, nawet imiona! Mieszkają razem z ludźmi, którzy nie mają pojęcia o ich istnieniu, ale prawie się od nich nie różnią. Główną bohaterką jest dziewczynka – niespokojna, bardzo oczytana, która marzy o podróżach i przygodach. Pewnego razu wybiera się po wielu namowach ze swoim tatą na „pożyczanie”. I wtedy Arietta nieopatrznie daje się zobaczyć. Poznaje Chłopca, który spędza w willi kilka letnich tygodni.

POŻYCZALSCY – odcinek 2 – „Czy wierzysz we wróżki?” – czyta EDYTA JUNGOWSKA – YouTube

Dzieci od razu się identyfikują z dziewczynką i tym chętniej słuchają tej niezwykłej opowieści. My słuchaliśmy po jednym rozdziale dziennie, który trwa do 20 minut. To dla 6 latki wystarczający czas, a codzienne słuchanie audiobooka stało się u nas rodzinnym rytuałem i całą rodziną przysłuchiwaliśmy się, co dalej wydarzy się u naszych bohaterów.Pani Edyta okazała się być wspaniałym głosem w tej tajemniczej, bajkowej książce. Słychać, że jest zafascynowana tą serią i zaraża nią i dzieci i dorosłych.

To niesamowite, że ta książka powstała ponad pół wieku temu, a wciąż jest tak bardzo aktualna. To jedna z najpopularniejszych książek dla dzieci w literaturze angielskiej i u nas też stała się hitem, gdzie wydało ją wydawnictwo Dwie Siostry. Teraz na nowo może zagościć w Waszych domach- zobacz je tutaj.

Seria audiobooków- jest przeznaczona dla dzieci od 6 do 9 lat. Jest autorstwa Mary Norton w nowym tłumaczeniu Maciejki Mazan. Wspaniale, że powstaną nowe części, więc bądźcie na bieżąco i już dziś zaopatrzcie się w najnowsze audiobooki.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO