Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Zabierz dziecko do krainy Melulu

Prawdą jest, że książek dla dzieci jest mnóstwo. Za każdym wydawnictwem stoją bardzo dobre pozycje, o których często piszemy i je Wam polecamy. Dziś jednak chciałabym polecić Wam coś wyjątkowego, coś co wyróżnia się na rynku. Będzie to unikatowy prezent dla dziecka. Takiej książki dla dzieci nigdzie nie znajdziecie, a tylko w MELA MELULU.

Książka jest niezwykła, napisana przez mamę i dedykowaną dla córeczki Meli. Jest niesamowicie intymna, pełna wyobraźni, zabawna, ale momentami bardzo wzruszająca. To, co nas z naszą córeczką w niej urzekło to cudowni bohaterowie- osiołek Tutuji, świetlnik Żużu, którzy towarzyszyli Melce w jej podróży odkąd przyszła na świat. Ogromną jej zaletą są również ilustracje i infografiki, które oddają opisywany magiczny świat. Z pewnością wiele mam odnajdzie w książce swoją historię, bo w trakcie jej czytania staje się ona niesamowicie bliska, jak prawdziwa przyjaciółka.

Ja nazywam ją magiczną, bo tylko przy niej córeczka zasypiała od razu. Jeden rozdział i kraina Meluluu już jej się śniła. Opowiadała potem cudowne opowieści senne, gdzie to nie była z Żużu i Tutujem:) Tak bardzo z nimi się zżyła, że nawet ich narysowała i każdej koleżance w przedszkolu pokazywała.

Jeżeli chcecie dać swojemu dziecku coś niepowtarzalnego i genialnego to powinna to być właśnie ta książka, którą możesz zakupić tutaj.

Dlaczego warto mieć ją w swojej kolekcji?Jest terapeutyczna, bo uczy dzieci, jak radzić sobie ze strachem i lękami.Jest o marzeniach, planach i ich realizacji.Jest o pięknej przyjaźni, która utkana jest z miłości i czułości.Pomaga zrozumieć dziecku trudniejsze słowa czy wyrażenia, jak: cięta riposta, naunatolog, czy wygibasy lub w koło Macieju.Wyostrza wyobraźnię, wycisza i dodaje odwagi. Jest pięknie wydana z połyskującymi elementami w twardej oprawie.Posiada ręcznie wykonaną zakładka z wełnianym chwostem, czyli z ogonem Straszka

zdj_melulu

Redakcja portalu rodzinnego BabyGo.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO