Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Idealne buty dla starszaków na wiosnę

Buty dla starszaków muszą zapewniać im maksimum komfortu i bezpieczeństwa, ponieważ dzieci nie tylko spędzają w nich mnóstwo czasu, ale także eksploatują je na różne sposoby- chodzą w nich, biegają i skaczą. Nasze starszaki uwielbiają buty od Bibi, o czym świadczy fakt, że wybieramy je od kilku sezonów.

Na co zwrócić szczególną uwagę wybierając buty dla dziecka?

Podeszwa

Przede wszystkim na podeszwę. Modele z elastyczną podeszwą pozwalają na prawidłowy, nieskrępowany ruch podczas chodzenia, co jest szczególnie ważne zwłaszcza w przypadku młodszych dzieci, i daje im duży komfort. Zbyt sztywny materiał spowoduje, że stopa będzie układała się w nienaturalny sposób.

Podeszwa powinna być również antypoślizgowa. Jest to absolutna podstawa, jeśli chodzi o bezpieczeństwo dzieci na szkolnych korytarzach, które potrafią mieć różne szalone pomysły.

20240315_121421[1] Buciki Bibi (5)

Materiał

Z doświadczenia wiemy, że stopa starszaków i dzieci szkolnych będzie pozostawać w butach sporo czasu, dlatego niezwykle ważne jest, aby były one przewiewne. W tym aspekcie wszystko zależy od materiałów, z jakiego została wykonana wkładka. Najlepiej sprawdzą się w tym przypadku wkładki ze skóry naturalnej lub ze specjalnych tworzyw sztucznych, które wchłaniają pot i mają właściwości antygrzybiczne. W butach z takimi wkładkami stopa dziecka będzie miała zapewniony swobodny dopływ powietrza i unikniemy nadmiernego pocenia. Równie ważny jest skład materiałów, z których wykonano wierzchnią część buta, też tak samo powinny być naturalne, aby gwarantować przewiew.

bibi (1) bibi (2)

Sposób zakładania

Buty do szkoły czy przedszkola powinny posiadać łatwe i wygodne zakładanie i zdejmowanie, co cenią sobie szczególnie młodsze dzieci. Tutaj super sprawdza się rzepy i zapięcia zamiast klasycznych sznurówek.

20240315_124432[1] bibi

Dla dzieci ważny jest również design, czyli modne elementy dekoracyjne, czy światełka. W ofercie Bibi bez problemu znajdziecie modele z zamontowanymi w podeszwie diodami LED, które sprawiają, że codzienne życie dzieci staje się jeszcze bardziej radosne. Mamy ucieszą natomiast buty, które z łatwością można wyczyścić.

IMG_20240321_093022 bibi (3)

Buty od marki Bibi posiadają wszystkie wymienione powyżej cechy, a do tego posiadają wkładkę Fisioflex, dającą dziecku uczucie chodzenia boso. Nasze dzieciaki je uwielbiają, o czym świadczy fakt, że wybieramy je w każdym sezonie. Są niezwykle wygodne, stopa pozostawiona kilka godzin w buciku nie poci się, a do tego bez problemu można je wyczyścić, czy nawet wyprać w pralce.

Sprawdź koniecznie: https://bibishoes.pl/

Bibi wlepka-BabyGo

Współpraca reklamowa

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock