Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.
novakid

Angielski online w domowym zaciszu

Novakid to angielski online w domowym zaciszu dla dzieci w wieku 4-12 lat. Kiedy chcesz i gdzie tylko chcesz!

Duże rodziny mogą liczyć na oszczędności! Jeżeli 2 lub więcej dzieci uczy się w Novakid oferujemy zniżkę nawet do 15%!

Dlaczego warto się uczyć angielskiego z Novakid?

✓ Nauka w Novakid odbywa się w całości po angielsku: dzięki temu dziecko szybko przyzwyczaja się do komunikacji bez użycia swojego języka ojczystego.

✓ Uczymy w przyjaznej dzieciom formie zabawy, poprzez komiksy, mini-gry i wirtualne wycieczki, bez ocen, tabel gramatycznych i nudnych ćwiczeń.

✓ Program nauki dla dzieci dostosowujemy do ich potrzeb i poziomu. Co kilka zajęć nauczyciel sprawdza poczynione postępy i albo poświęca dodatkową lekcję na utrwalenie materiału, albo przechodzi do następnego tematu.

✓ Nauczyciel poświęca dziecku 100% uwagi. Lektor koryguje wymowę i tłumaczy trudniejsze zagadnienia tyle razy, ile trzeba.

✓ Dla Twojej wygody umieściliśmy wszystko w jednym miejscu: platformę edukacyjną, plan zajęć, zadania domowe i biblioteczkę przydatnych materiałów do nauki języka dla dzieci, bez potrzeby kupowania podręczników czy ściągania dodatkowych programów.

7

Jak wyglądają lekcje angielskiego w Novakid?

Sesja trwa około 40 minut: 5 minut rozgrzewki i ćwiczeń powtórkowych + 25 minut aktywnej praktyki językowej z nauczycielem + 10 minut uzupełniających gier edukacyjnych w celu utrwalenia materiału.

W trakcie lekcji angielskiego online uczeń i nauczyciel używają wirtualnej tablicy z kolorowymi slajdami, filmikami i grami. Jeśli dziecko nie od razu wszystko rozumie, nauczyciel wyjaśnia za pomocą mimiki i gestów. Za wykonane zadania nagradza dziecko gwiazdkami. Po zajęciach nauczyciel zostawia na koncie rodzica komentarz i zadaje pracę domową; wszystko odbywa się w sposób przystępny i przyjazny.

W jaki sposób stosowana przez Novakid metoda gamingowa pomaga w nauce angielskiego online dla dzieci?

Specjalnie dla dzieci stworzyliśmy Novakid Game World – konto osobiste w stylu gry komputerowej, gdzie wszystko dzieje się po angielsku. Dziecko wykonuje interaktywne zadania, ogląda komiksy i współzawodniczy z innymi uczniami: dzięki zdobywanym nagrodom może ulepszać swój awatar, a to naprawdę wciągające.

W efekcie dziecko czerpie radość z nauki, wyrabia w sobie pożyteczne nawyki i zapamiętuje wszystko lepiej i szybciej niż na lekcjach w szkole.

Na wiele innych pytań odpowiedzi znajdziesz na stronie:
https://www.novakid.pl/

Krakowski Portal Rodzinny BabyGo.pl serdecznie zaprasza 🙂

Współpraca reklamowa

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock