Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.
novakid

Angielski online w domowym zaciszu

Novakid to angielski online w domowym zaciszu dla dzieci w wieku 4-12 lat. Kiedy chcesz i gdzie tylko chcesz!

Duże rodziny mogą liczyć na oszczędności! Jeżeli 2 lub więcej dzieci uczy się w Novakid oferujemy zniżkę nawet do 15%!

Dlaczego warto się uczyć angielskiego z Novakid?

✓ Nauka w Novakid odbywa się w całości po angielsku: dzięki temu dziecko szybko przyzwyczaja się do komunikacji bez użycia swojego języka ojczystego.

✓ Uczymy w przyjaznej dzieciom formie zabawy, poprzez komiksy, mini-gry i wirtualne wycieczki, bez ocen, tabel gramatycznych i nudnych ćwiczeń.

✓ Program nauki dla dzieci dostosowujemy do ich potrzeb i poziomu. Co kilka zajęć nauczyciel sprawdza poczynione postępy i albo poświęca dodatkową lekcję na utrwalenie materiału, albo przechodzi do następnego tematu.

✓ Nauczyciel poświęca dziecku 100% uwagi. Lektor koryguje wymowę i tłumaczy trudniejsze zagadnienia tyle razy, ile trzeba.

✓ Dla Twojej wygody umieściliśmy wszystko w jednym miejscu: platformę edukacyjną, plan zajęć, zadania domowe i biblioteczkę przydatnych materiałów do nauki języka dla dzieci, bez potrzeby kupowania podręczników czy ściągania dodatkowych programów.

7

Jak wyglądają lekcje angielskiego w Novakid?

Sesja trwa około 40 minut: 5 minut rozgrzewki i ćwiczeń powtórkowych + 25 minut aktywnej praktyki językowej z nauczycielem + 10 minut uzupełniających gier edukacyjnych w celu utrwalenia materiału.

W trakcie lekcji angielskiego online uczeń i nauczyciel używają wirtualnej tablicy z kolorowymi slajdami, filmikami i grami. Jeśli dziecko nie od razu wszystko rozumie, nauczyciel wyjaśnia za pomocą mimiki i gestów. Za wykonane zadania nagradza dziecko gwiazdkami. Po zajęciach nauczyciel zostawia na koncie rodzica komentarz i zadaje pracę domową; wszystko odbywa się w sposób przystępny i przyjazny.

W jaki sposób stosowana przez Novakid metoda gamingowa pomaga w nauce angielskiego online dla dzieci?

Specjalnie dla dzieci stworzyliśmy Novakid Game World – konto osobiste w stylu gry komputerowej, gdzie wszystko dzieje się po angielsku. Dziecko wykonuje interaktywne zadania, ogląda komiksy i współzawodniczy z innymi uczniami: dzięki zdobywanym nagrodom może ulepszać swój awatar, a to naprawdę wciągające.

W efekcie dziecko czerpie radość z nauki, wyrabia w sobie pożyteczne nawyki i zapamiętuje wszystko lepiej i szybciej niż na lekcjach w szkole.

Na wiele innych pytań odpowiedzi znajdziesz na stronie:
https://www.novakid.pl/

Krakowski Portal Rodzinny BabyGo.pl serdecznie zaprasza 🙂

Współpraca reklamowa

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO