Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Bezpieczna podróż niezależnie od wieku dziecka

Zabawa i bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem z dzieckiem, mogą iść w parze.

Jeden na cztery wypadki, to zderzenia boczne, które są jednymi z najgroźniejszych dla twojego malucha. Nasz fotelik RECARO Mako Elite 2, dzięki homologacji i-Size, oraz zaawansowanemu systemowi ochrony bocznej ASP zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa podczas zderzeń bocznych, co potwierdzono w ogłoszonych w maju 2021 wynikach badań ADAC.

gregerg

Fotelik RECARO Mako Elite 2 został wyposażony w system aktywnej wentylacji, w celu zadbania o jak największy komfort dziecka podczas jazdy. To właśnie ten system pozwala cieszyć się jazdą z każdym członkiem rodziny, niezależnie od pogody, zawsze świeżo i wygodnie. W jeszcze większej poprawie komfortu pomaga również piankowe siedzisko, perfekcyjnie dopasowujące się do kształtów maluszka. Oprócz komfortu Mako Elite 2, dzięki zastosowaniu systemu Smart Protection Wings zapewnia dziecku jeszcze więcej bezpieczeństwa a rodzicom daje spokój jakże ważny podczas prowadzenia pojazdu. W Mako Elite 2 dzięki możliwości regulacji oparcia, dostosujemy fotelik samochodowy do tempa wzrostu dziecka(nawet do 150 cm).

recaro recaro

Ukoronowaniem naszego zapału w tworzeniu jak najlepszych produktów, niech będzie ocena, jaką fotelik dziecięcy Mako Elite 2 otrzymał w testach ADAC. Ta niezależna organizacja konsumencka, przyznała fotelikowi Mako Elite 2 ocenę ogólną Good 2,0 doceniając jego kwestie bezpieczeństwa ergonomii i obsługi, co jest najwyższą rekomendacją, jeżeli chodzi o wybór fotelika.

Mako Elite 2 – RECARO Kids (recaro-kids.pl)

Jeden fotelik na długie lata.

Gwiazda wśród fotelików.

W naszych staraniach w dążeniu do zapewnienia jak największego komfortu w przewożeniu dzieci usilnie walczymy z przekonaniem, iż fotelik jest produktem krótkotrwałym. To dzięki tym staraniom powstał fotelik RECARO Tian Elite. Jeden fotelik, który może służyć dziecku przez całe dzieciństwo(nawet do 12 roku życia).

Intuicyjny system regulowanego oparcia ze zintegrowanym zagłówkiem, jest precyzyjny i pozwala idealnie dopasować fotelik do wzrostu dziecka.. Tian Elite oferuje mnogość przydatnych funkcji zarówno dla malucha jak i dla rodzica. Uniwersalny system instalacji przy pomocy pasów bezpieczeństwa samochodu, wspomoże każdego zatroskanego rodzica w montażu fotelika. Zwracając uwagę na montaż nie można pominąć gabarytów Tiana oraz jego niewielkiej wagi (około 8,6 kg), które razem sprawiają, że zarówno babcia jak i dziadek będą w stanie szybko i sprawnie zainstalować fotelik w samochodzie.

recaro

Innowacje zastosowane w Tian Elite, jak system audio pozwalający małemu podróżnikowi cieszyć się rozrywką bez przeszkód, czy jakże niezbędny system wentylacji dbający o dobre samopoczucie i przyjemną podróż, są jednymi z wielu charakterystycznych cech naszej marki. Żeby zaspokoić gust naszych najbardziej wymagających klientów, jakimi są wasze pociechy, przygotowaliśmy szeroką gamę kolorów do wyboru. Dzięki temu każdy maluch będzie wyglądał dobrze w kolorze, który uważa za najlepszy, a rodzic będzie spokojny o dopasowanie fotelika do tapicerki.

Tian Elite – RECARO Kids (recaro-kids.pl)

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock